Edycja produktu na fakturze – jak to zrobić w aplikacji mobilnej inFakt?

Czasami zdarza się, że wystawiając fakturę prosto z aplikacji mobilnej, chcielibyśmy edytować dodany na niej produkt. Jak to zrobić by nie wpisywać od początku danych dla nowego produktu? Sprawdźcie!

Pobierz aplikację mobilną i przetestuj!

  • Wystawiaj faktury – gdziekolwiek jesteś!
  • Sprawdzaj kwoty przychodów i kosztów,
  • Korzystaj z podglądu danych firmy.

Pobierz aplikację

Szybkie wystawianie faktur w aplikacji mobilnej inFakt

Jedną z funkcji, która przyśpiesza proces wystawiania faktury w aplikacji mobilnej inFakt, jest możliwość edytowania produktów na tworzonej fakturze. Dzięki temu możemy dodać pozycje podobne do tych, które zostały wcześniej zapisane na liście produktów bez konieczności wprowadzania od początku wszystkich parametrów.

blog2 (1)

Edycja produktów na fakturze

Żeby edytować  produkt na fakturze na początek należy dodać do niej jeden z elementów zapisanych na liście produktów. Następnie edytujemy go klikając

  • w trzy kropki obok produktu i wybierając opcję”Edytuj” – na urządzeniach z Androidem,
  • w produkt dodany na fakturze – na systemie iOS oraz WindowsPhone.

Następnie otworzy się widok umożliwiający edycję produktu. Mamy możliwość zmiany dowolnego parametru np. jednostki miary, stawki VAT, ceny.

Co ważne, edytowany produkt zachowuje ustawione parametry wyłącznie na danej fakturze. Na głównej liście produktów, a tym samym przy wystawianiu kolejnych faktur, edytowany produkt nadal widoczny jest w zapisanej początkowo formie.

Przetestuj fakturowanie w aplikacji mobilnej inFakt!

Chcesz wystawiać faktury z dowolnego miejsca i o każdej porze? Jeśli Twoja praca wymaga częstych podróży i spotkań z kontrahentami, pobierz aplikację inFakt na swoje urządzenie i korzystaj z możliwości szybkiego fakturowania!

b1  b2  b3