Aplikacja mobilna inFakt: funkcjonalna wyszukiwarka

Jedną z największych zalet mobilnych narzędzi do rozliczeń i zarządzania finansami, jest możliwość podglądu danych z każdego miejsca. Podobnie jest w przypadku aplikacji mobilnej inFakt – dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce Klienci sprawnie mogą odnaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Wyszukiwarka w aplikacji inFakt – dostępna na trzech systemach

Wyszukiwarka jest jedną z funkcjonalności, która dostępna jest dla wszystkich użytkowników aplikacji mobilnych inFakt. Można z niej korzystać na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Aby uruchomić wyszukiwarkę wystarczy wejść w boczne menu i wybrać „Szukaj” – na urządzeniach z systemem iOS lub Android.

blog3 (1)

Szybkie wyszukiwanie faktur

Jednym z elementów, które można przeszukiwać za pomocą wyszukiwarki są faktury. Użytkownik podając wybrane dane może wyszukać zapisane w systemie dokumenty. Wystarczy podać przynajmniej jeden parametr, np.

  • klienta, któremu wystawiono fakturę,
  • okres, w jakim dokument został stworzony,
  • zakres kwot na fakturze,
  • status dokumentu.

Kontrahenci i produkty – dane zawsze pod ręką

Wyszukiwarka pozwala również na sprawne wyszukiwanie kontrahentów oraz produktów. Aby znaleźć zapisanego w systemie klienta lub sprzedawcę, wystarczy podać jedną z danych: jego nazwę, adres e-mail lub NIP.

Z kolei wpisując w wyszukiwarce PKWiU, jednostkę miary lub nazwę, użytkownik może w łatwy sposób wyszukać dodane w aplikacji produkty.

Wyszukiwarka kosztów

Dla Klientów korzystających z usługi Programu do Księgowości lub Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego wyszukiwarka posiada jeszcze jedną, dodatkową funkcję. Można z jej pomocą wyszukać dodane do systemu koszty firmowe. Aby to zrobić wystarczy uzupełnić jeden z parametrów wyszukiwania np. sprzedawcę, datę wystawienia dokumentu kosztowego lub aktualny status kosztu.

Przetestuj aplikację mobilną inFakt

Jeśli chcesz w łatwy sposób wyszukiwać dane związane z firmowymi rozliczeniami – pobierz aplikację inFakt na swojego smartfona i korzystaj z funkcji wyszukiwarki z dowolnego miejsca.

Pobierz aplikację i przekonaj się, jakie możliwości daje mobilna księgowość.

b1  b2 

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu