Aplikacja mobilna inFakt: Wystawiaj faktury gdziekolwiek jesteś


27 sierpnia 2015 3 min. czytania

Mobilne fakturowanie z inFakt jest coraz wygodniejsze! Nasza aplikacja jest dostępna na trzy największe systemy operacyjne wykorzystywane w urządzeniach przenośnych. Teraz możesz korzystać z niej na telefonach i tabletach z Androidem, iOSem oraz Windows Phonem! Poznaj zalety każdej wersji i zobacz dlaczego księgowość mobilna to dla Ciebie idealne rozwiązanie!

inFakt na tableta 1 - do wpisu

Aplikacja inFakt – zawsze pod ręką!

Wiemy, że codzienna praca przedsiębiorcy wymaga załatwiania wielu spraw i obejmuje liczne spotkania oraz wyjazdy. Dlatego tak ważne jest, aby swoje finanse mieć zawsze pod ręką, a kontakt z księgową był szybki i zapewniał niezbędną pomoc.

Dostępne wersje aplikacji mobilnej inFakt posiadają kilka wspólnych funkcji. Pierwszą z nich jest możliwość szybkiego wystawiania faktur. Prosty formularz, automatyczne pobieranie danych z GUS czy możliwość wystawiania faktury zdefiniowanej skracają czas przygotowania dokumentu do kilku prostych kroków. Dodatkowo proces wystawiania faktury przyśpiesza funkcjonalność umożliwiająca przesłanie dokumentu na e-mail kontrahenta prosto z aplikacji.

Aplikacja do eksięgowości

Co ważne, każda wersja jest w pełni zintegrowana z  z kontem użytkownika dostępnym na stronie inFakt. Dlatego wszystkie wystawione dokumenty i wprowadzane dane są automatycznie dostępne w systemie – niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystamy.

inFakt na urządzenia z Androidem

Pod koniec lipca ukazała się kolejna aktualizacja aplikacji inFakt na Androida. Najnowsza wersja wyeliminowała pojawiające się w niektórych przypadkach błędy, dodatkowo usprawniając korzystanie z fakturowania i księgowości na telefonie. Szybkie wystawianie faktury, dodawanie kosztów za pośrednictwem zdjęć czy dedykowane porady księgowej (dostępne na tablecie) to tylko niektóre funkcje aplikacji. Chcesz poznać wszystkie korzyści? Pobierz aplikację i przetestuj jej możliwości!

Zachęcamy do pobrania aplikacji w Google Play:

b2

Aplikacja na iPhone’a i iPada

Aplikacja do fakturowania i księgowości inFakt dostępna jest również dla posiadaczy urządzeń Apple z systemem operacyjnym iOS. Ostatnia aktualizacja odświeżyła wygląd aplikacji, ale także wprowadziła nowe funkcjonalności, które dodatkowo ułatwiają korzystanie z usług inFaktu. Jedną z nich jest usprawnienie dodawania kosztów – obecnie możliwe jest dodatkowe korygowanie zdjęć (precyzyjny CROP) i zmiana kolorów (zdjęcie kolorowe lub czarno-białe).

Ważnym elementem jest też pełne wsparcie aplikacji dla iPada. Korzystanie z aplikacji możliwe jest zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej, a użytkownicy otrzymują dodatkowo personalizowane porady księgowej oraz newsy z bloga dla przedsiębiorców.

Pobierz aplikację i korzystaj z niej na swoim iPhonie i iPadzie!

b1

inFakt na Windows Phone

Aplikacja do fakturowania inFakt pojawiła się ostatnio również w Windows Store. Teraz z szybkiego wystawiania faktur mogą korzystać również osoby, które na swoich urządzeniach posiadają system operacyjny Windows Phone. Podobnie jak w pozostałych wersjach, dostępne są tu m.in. wystawienie faktury w kilka chwil,  pełna wyszukiwarka klientów i produktów, szybki kontakt z księgowymi inFakt.

Chcesz korzystać z aplikacji na swoim telefonie? Pobierz ją z Windows Store:

b3

iPhoneiPad-duze

Wasze opinie pomagają nam w doskonaleniu aplikacji, dlatego prosimy o pozostawienie komentarzy lub przesłanie uwag na adres: info@infakt.pl.

 

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu
Polecamy
Zapisz się do naszego newslettera Bądź na bieżąco z informacjami księgowymi dotyczącymi Twojej firmy