Aplikacja mobilna inFakt – teraz także na iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus


5 czerwca 2015 2 min. czytania

Chcesz sprawniej wyszukiwać firmowe dane i korzystać z mobilnego fakturowania na iPhone’ie 6? Teraz jest to możliwe! Niedawno w Apple Store pojawiła się nowa wersja aplikacji mobilnej inFakt na iOS. Sprawdź jakie ulepszenia wprowadza wersja 1.0.9!

Aplikacja mobilna inFakt dla posiadaczy iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Jedną z najważniejszych aktualizacji w najnowszej wersji aplikacji na iOS jest wprowadzenie wsparcia dla posiadaczy najnowszych smartfonów firmy Apple – iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6 Plus. Zastosowane rozwiązania eliminują wszelkie błędy, dzięki czemu możliwe jest sprawne wystawianie faktur i korzystanie ze stabilnego systemu do księgowości mobilnej.

Sprawne wyszukiwanie danych firmowych

Potrzebujesz szybkiego dostepu do danych firmowych? Chcesz dodać klienta do swojej bazy wpisując jedynie jego NIP? InFakt pobiera dane przedsiębiorców z rejestru REGON, w którym znajdują się wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą w Polsce. Najnowsza wersja aplikacji mobilnej inFakt wprowadziła kolejne usprawnienia dla swoich użytkowników. Poprzez usunięcie kodu CAPTCHA sprawiliśmy, że proces wyszukiwania danych firmowych oraz korzystanie z aplikacji stały się jeszcze łatwiejsze.
aplikacja_iphone6

Mobilne fakturowanie w inFakcie na iOS

Liczba osób korzystających z mobilnej aplikacji inFakt stale rośnie. Nic dziwnego! Możliwość prostego wystawiania faktur, zdjęcia kosztów, szybki kontakt do własnej księgowej – to tylko niektóre funkcje mobilnej księgowości.

Chcesz w pełni korzystać z udogodnień płynących z użytkowania aplikacji? Odwiedź stronę inFakt Faktury i Księgowość w Apple Store i pobierz najnowszą wersję. Sprawdź jak sprawne może być wyszukiwanie danych księgowych i korzystanie z Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego.

 

Pobierz aplikację mobilną i przetestuj!

  • Wystawiaj faktury – gdziekolwiek i kiedykolwiek
  • Sprawdzaj kwoty przychodów i kosztów
  • Sprawdzaj kwoty podatków i składek ZUS

Pobierz z iTunes

 

Masz pytanie? Napisz w komentarzu lub wyślij wiadomość na adres: info@infakt.pl

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu