Aplikacja inFakt na Android – najnowsza aktualizacja

Ostatnia aktualizacja aplikacji inFakt dla urządzeń z systemem Android zawiera kilka ciekawych udogodnień dla Klientów wystawiających faktury oraz dla Klientów korzystających z Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Prawdziwie mobilna księgowość z inFakt!

Aplikacja inFakt na Android – jeszcze wygodniejsze fakturowanie

Po ostatnich zmianach w aplikacji inFakt na Android wdrożyliśmy kolejne ulepszenia.

W przypadku faktur, wprowadzona została obsługa, a dokładniej podgląd:

  • faktur korygujących
  • faktur zaliczkowych oraz końcowych
  • faktur marża

1_podglad_faktury_korygujacej

Do formularza, za pomocą którego wystawia się nową fakturę, zostały dodane pola “Zapłacono” oraz “Pozostało do zapłaty”.

2_nowe_pola_na_fakturze

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt – dokumenty kosztowe z innych aplikacji

Dla klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego została wprowadzona możliwość załączania plików PDF z innych aplikacji jako koszty.

3_dodawanie_plikow_PDF_z_innych_aplikacji

Zalety mobilnej księgowości z inFakt – Android, iOS, WindowsPhone

Aplikacja mobilna inFakt jest dostępna jest na największe platformy – Android, iOS, WindowsPhone. Klienci, którzy nie korzystają z usług Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego, mogą przetestować wprowadzone ułatwienia (bez możliwości wysłania plików do inFakt). Mogą również zamówić usługę Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego i wybrać jeden z dostępnych planów.

Aplikacja mobilna inFakt jest do pobrania bezpłatnie, dla każdej z platform.

 

Zapraszamy także do pobierania aktualizacji oraz dzielenia się z nami swoimi opiniami. W razie pytań, nasz księgowy zespół obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do soboty od godz. 7 do 22.