O firmie

inFakt to wiodąca firma w branży księgowo-technologicznej, która od 2008 roku udostępnia i rozwija swoją autorską aplikację do prowadzenia księgowości wraz z obsługą księgową.

Współpracujemy z najlepszymi księgowymi z całej Polski, których praca i kompetencje są stale weryfikowane. Wspólnie tworzymy środowisko przedsiębiorców, księgowych i ekspertów, wspierające rozwój polskiego biznesu.

Oferta inFaktu kierowana jest do jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek działających w sektorze mikro, małych i średnich firm.

Misja

Misją inFaktu jest wspieranie przedsiębiorców i księgowych w prowadzeniu biznesu. W jej ramach angażujemy się w edukację: organizujemy praktyczne webinary, tworzymy poradniki wideo, prowadzimy bloga, gdzie na bieżąco ukazują się najnowsze informacje, komentarze i opinie ekspertów dotyczące zmieniającego się prawa i finansów.

Prowadzimy również badania. Do najważniejszych z nich należy coroczne Badanie Polskiej Przedsiębiorczości. W jego ramach publikujemy wynik naszego autorskiego wskaźnika indeks inFakt, który obrazuje nastroje i sytuację polskich przedsiębiorców.

Eksperci

Do grona naszych ekspertów należą m.in.: Piotr Juszczyk – Główny Doradca Podatkowy inFaktu oraz dr Anna Czarczyńska, wykładowczyni Akademii Leona Koźmińskiego.

Visma

Od 2020 r. udziałowcem spółki inFakt jest norweska grupa Visma. Tym samym inFakt dołączył do grupy europejskich firm dostarczających rozwiązania księgowe dla przedsiębiorców.