Sprawna
współpraca

z przedsiębiorcą

Dokumenty masz terminowo oraz Bezpiecznie archiwizujesz

Obieg i archiwizowanie dokumentów
terminowo i bezpiecznie

Wiemy, jak ważne jest dla księgowego zaufanie klienta, bezbłędność rozliczeń i porządek w dokumentach. Dlatego rozwijamy aplikację w ten sposób, by księgowy odczuł wyraźną poprawę i pomoc w tych trzech wymiarach. Np. dzięki kulturze współpracy z przedsiębiorcą w inFakcie i udogodnieniom w aplikacji księgowy pracuje bez pośpiechu, dokumenty otrzymuje w terminie i zamyka miesiąc ze spokojną głową. inFakt to więcej niż sama aplikacja. Szkolimy też w budowaniu relacji z klientami i wspieramy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Tworzymy warunki do rozwijania się społeczności zdalnych księgowych.


Z nami pracuje się sprawniej.

Dlaczego warto?

 • Natychmiastowy odbiór faktury

  Przez aplikację inFakt masz stały dostęp online do faktur sprzedażowych swoich klientów. Sprawdzasz je i księgujesz w dogodnym dla Ciebie czasie. Nie czekasz, aż klient je dostarczy.

 • Łatwy import do programów księgowych

  Dane z faktur z łatwością zaimportujesz do swojego programu księgowego. Aplikacja inFakt jest zintegrowana z najczęściej używanymi programami: Insert, Optima, inne.

 • Wygodna i bezpieczna archiwizacja

  Masz zapewniony porządek w fakturach, pomocne katalogowanie i całkowite wyeliminowanie problemu zagubionych faktur. Wszystko to dzięki dedykowanej przestrzeni w aplikacji inFakt na przechowywanie dokumentów z dostępem dla Ciebie i klienta.

 • Szybkie przesyłanie dokumentów

  Wystarczy, że przedsiębiorca zrobi zdjęcie dokumentu kosztowego aplikacją mobilną inFakt i w kilka sekund masz do niego dostęp. Prześle dokument również przez aplikację www.

Każdy klient – to inny biznes. Inna historia. inFakt ułatwia mi tworzenie pozytywnych relacji z każdym klientem z osobna. Zachowuję przy tym własny komfort pracy.
Piotr Juszczyk Księgowy inFakt, www.infakt.pl/ksiegowi/piotr-juszczyk
Testimonial@x1
Media o nas

Poczuj różnicę
w komforcie pracy

Sprawdź inFakt