Biuro rachunkowe Zielona Góra

Jeśli szukasz biura rachunkowego w Zielonej Górze, które zapewni Ci wysoką jakość usług skorzystaj z możliwości, jakie daje Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt. To kompleksowa obsługa księgowa, nieograniczony dostęp do swoich dokumentów księgowych i przydatne narzędzie do wystawiania faktur. Takiego wachlarza usług nie zaoferuje Ci żadne inne zielonogórskie biuro rachunkowe.

BIURO RACHUNKOWE ZIELONA GÓRA – ZDECYDUJ SIĘ NA INFAKT


Klient standardowego biura rachunkowego musi co miesiąc tracić czas na dojazd, by dostarczyć wszelkie konieczne dokumenty potrzebne do rozliczenia. W dodatku po ich dostarczeniu przestaje mieć do nich dostęp. Ponadto, biura zazwyczaj nie oferują żadnych narzędzi do wystawiania faktur. Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest zupełnie inna.

To usługa, która zapewnia Ci pełen komfort i bezpieczeństwo. Przejmujemy odpowiedzialność za Twoje rozliczenia. Zapewniamy Ci pełen komfort – skupiasz się na biznesie, a nie na formalnościach. Co więcej konieczne dokumenty przesyłasz w formie skanów, a wystawianie faktur i wgląd we wszystkie dane odbywa się za pomocą aplikacji online.

ZALETY KORZYSTANIA Z USŁUG INFAKTU


Księgowość w inFakcie oznacza obsługę profesjonalnego biura rachunkowego, które wesprze Cię we wszystkich formalnościach związanych z obsługą księgową Twojej firmy. Z naszą pomocą zyskasz święty spokój i czas potrzebny na prowadzenie biznesu w Zielonej Górze. Papierkową robotę przekażesz fachowcom, którzy się w niej specjalizują.

 • Wygoda i pewność

inFakt to wygoda i wysoka jakość usług. Z nami nie musisz tracić czasu do dowożenie na czas dokumentów. Sprawnie prześlesz do nas dokumenty w formie skanów i zyskasz cenny czas, którego od dawna Ci brakowało. Zespół księgowych zajmie się rejestrowaniem Twoich dokumentów w systemie księgowym i poinformuje Cię mailowo o wysokości podatków.

Nie musisz się już także martwić wizytami w urzędzie skarbowym, czy ZUS-ie. Będziemy Cię tam reprezentować i dopilnujemy wszystkich formalności.

 • Całodobowy dostęp do danych

W dowolnym momencie możesz przeglądać wszystkie operacje księgowe i sprawdzać wysokość podatków, za pośrednictwem wygodnej aplikacji online inFakt.pl. Znajdziesz tu także wszystkie przekazane nam dokumenty, zeskanowane i zebrane w jednym miejscu.

Wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Co więcej, dostęp do danych księgowych i możliwość wystawiania faktur jest też w smartfonie z Androidem lub w iPhonie. Wystarczy uruchomić jedną z dedykowanych aplikacji.

 • Narzędzie do wystawiania faktur

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt.pl zapewni Ci także program do fakturowania. Narzędzie to jest częścią aplikacji dostępnej online. Od teraz możesz wystawiać faktury: proforma, VAT, zaliczkową, marża, czy korygujące.

Dodatkowo możesz generować te dokumenty w języku angielskim i walucie obcej. Wystawione w aplikacji faktury wyślesz mailem, wydrukujesz i zapiszesz w formacie PDF.

 • Zespół księgowych do dyspozycji

Jeśli masz pytania dotyczące zagmatwanych przepisów, podatków lub obsługi aplikacji inFakt.pl – nasi eksperci udzielą Ci konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi. Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 22 oraz w soboty, od 9 do 17, możesz uzyskać fachową pomoc.

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem Live Chata. Nie musisz się obawiać, że przeoczysz jakieś ważne zmiany w prawie. Nasz zespół śledzi je za Ciebie.

Biuro rachunkowe Zielona Góra? Przekonaj się w praktyce jakie możliwości oferuje inFakt. W każdej chwili możesz nas przetestować. Jeśli się na to zdecydujesz przez 60 dni będziemy obsługiwali Cię zupełnie za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez żadnych konsekwencji.

Data modyfikacji:2015-09-16

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (w przypadku ryczałtu obsługujemy podatników zwolnionych z podatku VAT).

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR, ryczałt - zwolnieni z podatku VAT