Biuro rachunkowe Skawina

Prowadząc firmę nie musisz znać wszelkich niuansów wciąż zmieniających się przepisów. Wybierz Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt, a o rozliczenie Twojej działalności zadba dedykowany księgowy. To idealna opcja jeśli interesuje Cię biuro rachunkowe Skawina. 

Dedykowany księgowy zadba o Twoje rozliczenia


O
soby zastanawiające się nad założeniem własnego biznesu, często jako czynnik, który ich przed tym powstrzymuje, wymieniają skomplikowaną księgowość i ciągle pojawiające się zmiany w przepisach. Tych dwóch aspektów wcale jednak nie trzeba się bać. Wystarczy dołączyć do grona klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt, by móc w pełni poświęcić się rozwojowi prowadzonej działalności gospodarczej.

Niezbędnymi kwestiami księgowymi oraz formalnymi zajmie się Twój dedykowany księgowy, którego samodzielnie wybierzesz już w momencie zamawiania usługi. Dostaniesz jego bezpośredni numer telefonu oraz e-mail dzięki czemu łatwo się z nim skontaktujesz. Dedykowany księgowy reprezentuje Cię przed urzędami, księguje koszty, odpowiada na pojawiające się pytania – po prostu bierze pełną odpowiedzialność za rozliczenia.

Biuro rachunkowe w Skawinie - sprawdź w praktyce zalety inFaktu


N
ieoceniona pomoc dedykowanego księgowego, to nie jedyna zaleta księgowości w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt. Wśród innych można znaleźć:
 • intuicyjną i darmową aplikację pozwalająca na przeglądanie dokumentów księgowych oraz sprawdzanie wysokość podatków i składek ZUS,
 • dostarczanie dokumentów w formie skanów lub zdjęć zrobionych telefonem,
 • prosty w obsłudze program do fakturowania online,
 • całotygodniowe wsparcie merytoryczne Działu Obsługi Klienta,
 • aplikację mobilną na iPhone’a, Androida oraz Windows Phone.


Kontakt do naszego punktu partnerskiego w Skawinie

Infakt Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Partner inFakt
ul. Bukowska 6/29
32-050 Skawina
tel. 12 881 28 24

Zastanawiając się nad tym jakie biuro rachunkowe Skawina wybrać, sprawdź możliwości jakie Twojej firmie daje inFakt. Wybierz swoją księgową lub księgowego. Sprawdź już teraz.

Data modyfikacji:2016-06-02

Współzałożyciel i dyrektor finansowy inFaktu, który wspólnie z Wiktorem Sarotą i zespołem zmienia rynek usług księgowych od 2008 roku. Ekspert w sprawach księgowych i podatkowych.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (w przypadku ryczałtu obsługujemy podatników zwolnionych z podatku VAT).

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR, ryczałt - zwolnieni z podatku VAT