Biuro rachunkowe Płock

Oferta tradycyjnych biur rachunkowych z Płocka może nie zadowalać wymagających przedsiębiorców. Zachęcamy do poznania oferty Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt. Można liczyć na pewność i bezpieczeństwo profesjonalnej księgowości. Dokumenty wgrywa się w formie skanów lub zdjęć, można wystawiać faktury online, a operacje księgowe dostępne są do wglądu w prostej aplikacji.

BIURO RACHUNKOWE PŁOCK – SPRAWDŹ JAK DZIAŁA INFAKT


Standardowe biura rachunkowe w Płocku wymagają, by ich klienci osobiście dostarczali zgromadzone dokumenty kosztowe i faktury sprzedażowe. Przedsiębiorca zobowiązany jest więc do tego każdego miesiąc. Co za tym idzie musi na to tracić czas, a po dostarczeniu dokumentów do biura przestaje mieć do nich dostęp. Ponadto, biura zazwyczaj nie oferują żadnych narzędzi do wystawiania faktur. Księgowość w inFakt jest zupełnie inna.

Oferta kompleksowej, profesjonalnej księgowości w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym oznacza brak konieczności jazdy przez Płock w celu spotkania z księgowym oraz wyeliminowanie wezwań do urzędu skarbowego czy ZUS-u w celu wyjaśnienia błędów w dokumentach. Do tego dochodzi pełen dostęp do aplikacji księgowej inFakt.pl - tej samej, z której korzystają księgowi obsługujący naszych klientów. Co to oznacza? Otóż przedsiębiorca ma stały dostęp do kosztów, historii finansów, może sprawdzać wysokość podatków i wystawiać faktury online.

KSIĘGOWOŚĆ W OGÓLNOPOLSKIM BIURZE RACHUNKOWYM TO SAME ZALETY


Wybór właściwego sposobu na prowadzenie firmowej księgowości to jedna z najważniejszych decyzji jaką musi podjąć przedsiębiorca. Z tego powodu najlepiej w tej kwestii zaufać ekspertom. Co zyskujesz dołączając do grona klientów inFaktu?

 • Reprezentowanie przedsiębiorcy przed ZUS-em i urzędem skarbowym

Podpisując umowę na prowadzenie księgowości przez inFakt przedsiębiorca udziela firmie pełnomocnictwa na reprezentowanie go w kontaktach z ZUS-em i urzędem skarbowym. To zwalania przedsiębiorcę z obowiązku zajmowania się formalnościami. inFakt ponosi pełną odpowiedzialność za przygotowane przez siebie dokumenty i działania związane z wykonywaniem usług objętych umową. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi wykupione przez firmę ubezpieczenie z tytułu prowadzeniem usług księgowych.

 • Faktury, wysokość podatków, składki ZUS - dostępne online

Przekazane dokumenty są następnie skanowane przez naszych księgowych i wprowadzane do aplikacji - to ta sama aplikacja, do której dostęp ma przedsiębiorca. Ma ona wiele przydatnych funkcjonalności, daje dostęp do historii finansów, wysokości podatków, pozwala też wystawiać faktury.

 • Wygodna aplikacja do szybkiego wystawiania faktur

Klient Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego otrzymuje również dedykowane narzędzie do fakturowania. Daje to możliwość utworzenia, wydrukowania, wysłania e-mailem lub zapisania do pliku PDF różnych rodzajów faktur: VAT, proforma, zaliczkowych, marża, korygujących.

 • Księgowość i fakturowanie dostępne w smartfonie

Dla najbardziej mobilnych klientów, inFakt przygotował funkcjonalną aplikację, którą można uruchomić na smartfonie. Służy do przeglądania stanu finansów i wystawianiu faktur, które można przesyłać e-mailem do kontrahentów. Działa na smartfonach z Androidem i iPhone'ach i oczywiście jest darmowa.

 • Najlepsze wsparcie dedykowanych księgowych

Księgowi inFakt służą klientom doradzając zarówno w sprawach księgowych i podatkowych, jak i w obsłudze inFakt.pl. Ich dyżury od poniedziałku do piątku zaczynają się o godz. 7.00, a kończą dopiero o 22.00. W soboty i niedziele bezpośredniej porady można zasięgnąć między 9.00 a 17.00. Można wybrać między kontaktem telefonicznym, mailowym lub poprzez live chat. Tak długo nie pracuje żadne biuro rachunkowe w Płocku.

Biuro rachunkowe Płock? Koniecznie wypróbuj ofertę jaką przygotował dla Ciebie inFakt. Możesz wybrać swoją dedykowaną księgową w trakcie procesu zamówienia, cena obsługi już od 99 zł za miesiąc!

Kontakt do naszego punktu partnerskiego w Płocku

Infakt Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Partner inFakt
ul. Agrestowa 1A
09-402 Płock
tel. 717 166 884


Sprawdź jak do nas trafić:

Data modyfikacji:2016-06-02

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (w przypadku ryczałtu obsługujemy podatników zwolnionych z podatku VAT).

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR, ryczałt - zwolnieni z podatku VAT