Biuro rachunkowe Piekary Śląskie

Współpraca z profesjonalistami w swojej dziedzinie może przedsiębiorcy wyjść wyłącznie na dobrze. Wybierając więc biuro rachunkowe Piekary Śląskie idealnym rozwiązaniem jest kontakt z inFaktem. Z Ogólnopolskim Biurem Rachunkowym masz pewność swoich rozliczeń. 

Realni księgowi, aplikacja do fakturowania


Przedsiębiorco, ceniąc swój czas nie warto poświęcać go na papierkową pracę, zdecydowanie lepiej przeznaczyć go na rozwój swojej firmy. A co z formalnościami? Najodpowiedniejszą opcją jest przekazanie ich do rzetelnych, realnych księgowych - specjalistów w tym zakresie.
Jeżeli interesuje Cię biuro rachunkowe Piekary Śląskie sprawdź co daje współpraca z Ogólnopolskim Biurem Rachunkowym inFakt. To idealnie zbalansowane połączenie zalet stacjonarnej księgowości z internetową aplikacją. inFakt jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców ceniących wygodę prowadzenia firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Biuro rachunkowe Piekary Śląskie - inFakt spełni Twoje oczekiwania

Wybierz księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt, a zyskasz pewność, że Twoimi firmowymi rozliczeniami zajmie się zespół profesjonalistów. U nas każdy przedsiębiorca ma dedykowanego księgowego, który perfekcyjnie orientuje się w jego finansach, czuwa nad zmieniającymi się przepisami i odpowiada na bieżące pytania. 

Do dyspozycji klientów jest również Dział Obsługi Klienta, z którym można się kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 22 oraz w soboty i niedziele od 9 do 17.  

Po dołączeniu do inFaktu Twoimi jedynym zobowiązaniem księgowym jest dostarczenie nam kompletu dokumentów, które pozwolą na rozliczenie Twojej firmy. Można je przesłać jako skany lub też w postaci zdjęcia zrobionego telefonem. Co ważne – nie tracisz dostępu do swoich dokumentów. Możesz je sprawdzać i przeglądać w przejrzystej aplikacji internetowej, którą oddajemy Ci do dyspozycji.

Kontakt do naszego punktu partnerskiego w Piekarach Śląskich

Infakt Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Partner inFakt
ul. Gagarina 6
41-948 Piekary Śląskie
tel. 32 630 48 40

Już dziś sprawdź jak sprawnie i profesjonalnie działamy. Biuro rachunkowe Piekary Śląskie? Tylko inFakt.


Data modyfikacji:2016-06-02

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (w przypadku ryczałtu obsługujemy podatników zwolnionych z podatku VAT).

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR, ryczałt - zwolnieni z podatku VAT