Program do Fakturowania to szybka i prosta usługa online do wystawiania faktur. Fakturowanie w inFakt.pl jest intuicyjne i zautomatyzowane. Dzięki tej usłudze, w kilkach chwil stworzysz profesjonalną i estetyczną fakturę w wygodnym pliku PDF.

KOMPLETNY PROGRAM DO FAKTUROWANIA

Program do Fakturowania to kompletne rozwiązanie w zakresie faktur. W inFakcie możesz wystawiać faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe, czy proformy. Dostępne są także faktury po angielsku i w obcych walutach. Utworzoną fakturę można zapisać jako PDF lub wysłać e-mailem do klienta z poziomu konta użytkownika. Oto kompletny wachlarz usług fakturowania, których potrzebujesz!

FAKTURA W KILKA CHWIL

Program do Fakturowania to usługa maksymalnie uproszczona i automatyczna – program wykonuje szereg czynności za Ciebie. Wpisywanie danych firmowych to pestka – podajesz NIP, a inFakt pobiera dane firmy z GUS i uzupełnia na fakturze. Podobne dokumenty możesz tworzyć błyskawicznie – w tym celu zapisujesz dane produktów i klientów. Program dba także o kwoty na fakturze – wystarczy, że podasz cenę transakcji i stawkę VAT, a inFakt obliczy i uzupełni pozostałe wartości.

PROFESJONALNA I ESTETYCZNA FAKTURA

Faktury tworzone w inFakcie zawierają wszystkie elementy wymagane przez przepisy. Oprócz tego, w prosty sposób możesz umieścić na fakturze logo Twojej firmy oraz wybrać jeden z kilkudziesięciu gotowych szablonów faktur. Jeśli tylko masz ochotę, możesz nawet stworzyć własny szablon w edytorze HTML/CSS i dodać do niego własne grafiki. Dzięki temu wyróżnisz się na rynku – masz pewność, że klient zapamięta właśnie Twój dokument.

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Możesz testować Program do Fakturowania bez zobowiązań wystawiając do 3 faktur w miesiącu. Załóż darmowe konto i przetestuj - przekonasz się, czy inFakt jest dla Ciebie.

Pełna wersja programu kosztuje tylko 9 zł / m-c.

Sprawdź cennik

Zapraszamy do testowania – załóż darmowe konto, aby wystawiać do 3 faktur w miesiącu bez opłat.

mobilność

Aplikacja dostępna jest 24h / dobę na dowolnym komputerze podłączonym do Internetu oraz za pomocą dedykowanych aplikacji na iPhone'a i smartfony z Androidem.

na iPhone'a lub na Androida.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

Z Programu do Fakturowania może korzystać każda firma - zarówno zarejestrowana jako podatnik VAT czynny, jak i zwolniona VAT.

POZNAJ SZCZEGÓŁY PROGRAMU DO FAKTUROWANIA