Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt oferuje nowoczesną księgowość, która zapewnia Ci pełen komfort w biznesie. To innowacyjne połączenie profesjonalnej obsługi księgowej z dostępem do faktur i stanu finansów w aplikacji online oraz kurierem w cenie.

RZETELNE BIURO RACHUNKOWE

inFakt to certyfikowane biuro rachunkowe oferujące usługi księgowe firmom z całej Polski. Przejmujemy odpowiedzialność za Twoje rozliczenia: księgujemy koszty, składamy deklaracje podatkowe, sporządzamy dokumentację, reprezentujemy Cię przed urzędem skarbowym i ZUS-em. Zapewniamy Ci pełen komfort – skupiasz się na biznesie, a nie na formalnościach.

AKTYWNE WSPARCIE KSIĘGOWYCH

inFakt zbudował zespół księgowych, którym możesz zaufać – doskonale znają problemy przedsiębiorców, są biegli w przepisach i śledzą ich zmiany. Księgowi inFakt pomagają aktywnie i z własnej inicjatywy – regularnie kontaktują się z Tobą i podsuwają korzystne rozwiązania.

Korzystając z księgowości w inFakcie masz dedykowaną osobę (księgową lub księgowego), która zajmuje się sprawami Twojej firmy.

Księgowi są do Twojej dyspozycji:
od pon. do pt. w godz. 7-22 w soboty w godz. 9-17
Na e-maile odpowiadamy do 15 min.!

PROGRAM ONLINE DO KSIĘGOWOŚCI

Księgowość w Biurze Rachunkowym inFakt daje Ci stały dostęp do programu księgowego. W programie możesz wystawiać faktury, pobierać skany faktur kosztowych, sprawdzać kwoty podatków i składek ZUS, drukować KPiR i wszelkie ewidencje. Dzięki temu masz pełną świadomość stanu finansów – możesz je analizować 24h / dobę!

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Księgowość w inFakcie to bardzo wygodna usługa – dzięki niej zyskasz dużo czasu. Dlaczego? 5 dnia miesiąca księgowi inFakt wysyłają do Ciebie kuriera po dokumenty kosztowe z danego okresu. Koniec z dojazdami do biura rachunkowego! Druga możliwość to dostarczanie dokumentów w postaci skanów elektronicznych – wówczas możesz je wgrać będąc w dowolnym miejscu – nie musisz umawiać się z kurierem. Oto usługa w pełni dostosowana do Twoich potrzeb.

USŁUGA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym jest dostępna w dwóch wersjach. Wybierz tę, która bardziej Ci odpowiada.

1) Kurier – 199 zł / miesiąc – co miesiąc zamawiamy dla Ciebie kuriera, który odbiera dokumenty

2) Skany dokumentów – 149 zł / miesiąc – przekazujesz księgowym dokumenty w postaci skanów elektronicznych

Sprawdź cennik

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, VAT-owców, rozliczających się na podstawie KPiR.

Przetestuj nas! Wybierz Księgowość w inFakt, a będziemy Cię obsługiwali przez 60 dni za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez konsekwencji. Jesteśmy pewni, że zdecydujesz się z nami zostać.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami precyzującymi warunki świadczenia usługi.

POZNAJ SZCZEGÓŁY Biura Rachunkowego inFakt