Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Większość biur rachunkowych ogranicza się do przyjmowania dokumentów i wyliczania podatków. A przecież można wymagać od nich więcej.

Wystarczy wybrać ofertę Księgowości All Inclusive w inFakcie - oprócz obsługi profesjonalnych księgowych, przedsiębiorca uzyska kontrolę finansów w aplikacji online, narzędzie do wystawiania faktur i usługę dostarczania dokumentów w formie skanów. Wszystko w cenie!

Czym inFakt różni się od biur rachunkowych z Nowego Sącza?

Typowy model współpracy przedsiębiorca-księgowy wymaga comiesięcznych spotkań, by przekazać księgowemu dokumenty. Chcąc odnaleźć jakąś fakturę też trzeba się skontaktować z biurem rachunkowym i poprosić o odszukanie właściwego dokumentu w segregatorze. Można to zrobić tylko w określone dni i w określonych godzinach. Tymczasem usługa Księgowości All Inclusive w inFakcie jest zupełnie inna!

Spotkanie z księgowym nie jest konieczne, wystarczy przekazać dokumenty w formie skanów. Potem będą one wprowadzone przez naszych księgowych do tej samej aplikacji, z której korzystasz i Ty. Informację o wysokości należności do ZUS-u i urzędu skarbowego przekażemy Ci drogą elektroniczną. Do tego dajemy dostęp do inFakt.pl, aplikacji online do kontroli finansów (wszystkie operacje księgowe są tam widoczne), sprawdzania wysokości podatków i wystawiania faktur.

All Inclusive w księgowości w wersji firmy inFakt

W Nowym Sączu jest wielu ambitnych, kreatywnych przedsiębiorców. Warto, by nie marnowali czasu na zajmowanie się robotą papierkową - sprawy księgowości mogą powierzyć profesjonalnym księgowym firmy inFakt.

 • pełna odpowiedzialność za usługę księgową

inFakt reprezentuje swoich klientów w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS-em. Na mocy upoważnienia otrzymanego przy podpisywaniu umowy o współpracy, pracownicy inFakt składają w imieniu przedsiębiorcy deklaracje podatkowe i wypełniają wszelkie niezbędne dokumenty. Firma ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywane czynności, czego gwarancją jest posiadanie ubezpieczenia związanego z prowadzeniem usług księgowych.

 • nielimitowany dostęp do dokumentów na inFakt.pl

Dokumenty przekazane przez przedsiębiorcę są wprowadzane do aplikacji online - tej samej, z której korzysta przedsiębiorca. To on decyduje czy i kiedy będzie chciał sprawdzić poziom swoich przychodów, dokonać analizy kosztów, sprawdzić wysokość składek do ZUS i należnych podatków. Dostęp do aplikacji nie jest limitowany, system działa 24 godziny na dobę każdego dnia.

 • przedsiębiorca wystawia faktury online

Częścią aplikacji online udostępnianej klientom All Inclusive jest program umożliwiający wystawianie faktur: VAT, pro forma, zaliczkowych, marża, korygujących. System jest przygotowany nawet na wystawianie faktur w języku angielskim i obcej walucie. Wystawione faktury można drukować, wysyłać pocztą elektroniczną czy zapisywać w pliku PDF.

 • księgowość i faktury - teraz także w smartfonie

inFakt ma też propozycję dla tych, dla których stacjonarny Internet oznacza zbyt wiele ograniczeń. Dla nich przygotowano specjalną darmową aplikację, którą można zainstalować na smartfonie z Androidem lub w iPhonie. W każdej chwili, w każdym miejscu masz wgląd w księgowość swojej firmy.

 • potrzebujesz porad i wskazówek? Porozmawiaj z księgowym

Podczas działalności każdej firmy co pewien czas pojawiają się sytuacje wymagające konsultacji z fachowcem. Przewidzieliśmy to. Z księgowymi inFaktu możesz kontaktować się przez telefon, e-mail lub live chat i to znacznie dłużej, niż w większości biur rachunkowych.

Nie ważne, gdzie powadzisz swoją firmę - w Nowym Sączu czy innym mieście. Wiemy, że pracujesz długo i w różnych porach. Dlatego zadbaliśmy, by nasi księgowi byli dostępni możliwie jak najdłużej. W dni robocze możesz się z nimi skontaktować od 7.00 do 22.00, a w soboty od 9.00 do 17.00. To zdecydowanie dłużej niż w przypadku tradycyjnych biur księgowych, które na ogół pracują od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 17.00.

Data modyfikacji:2014-08-26

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR