Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Większość biur rachunkowych w Nowym Sączu ogranicza się do przyjmowania dokumentów i wyliczania podatków. Wystarczy jednak wybrać księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt, by przekonać się, że może być inaczej. Oprócz obsługi profesjonalnych księgowych, zyskujesz kontrolę finansów w aplikacji online, narzędzie do wystawiania faktur i usługę dostarczania dokumentów w formie skanów.

BIURO RACHUNKOWE NOWY SĄCZ? POZNAJ OFERTĘ INFAKTU


Typowy model współpracy przedsiębiorca-księgowy wymaga comiesięcznych spotkań w celu przekazania wymaganych dokumentów. Chcąc odnaleźć jakąś fakturę też trzeba się skontaktować z biurem rachunkowym i poprosić o odszukanie właściwego dokumentu w segregatorze. Można to zrobić tylko w określone dni i w określonych godzinach. Tymczasem usługa w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym jest zupełnie inna!

Spotkanie z księgowym nie jest konieczne, wystarczy przekazać dokumenty w formie skanów. Potem będą one wprowadzone przez naszych księgowych do tej samej aplikacji, z której korzystasz i Ty. Informację o wysokości należności do ZUS-u i urzędu skarbowego przekażemy Ci drogą elektroniczną. Do tego dajemy dostęp do wygodnej aplikacji online do kontroli finansów (wszystkie operacje księgowe są tam widoczne), sprawdzania wysokości podatków i wystawiania faktur.

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA OGÓLNOPOLSKIE BIURO RACHUNKOWE


Prowadząc własną działalność gospodarczą nie warto marnować czasu na zajmowanie się papierkową robotą. Sprawy księgowości najlepiej powierzyć profesjonalnym księgowym firmy inFakt. Co decydując się na taki krok zyskuje przedsiębiorca?

 • Przejmujemy odpowiedzialność za Twoje rozliczenia

inFakt reprezentuje swoich klientów w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS-em. Na mocy upoważnienia otrzymanego przy podpisywaniu umowy o współpracy, nasi pracownicy składają w imieniu przedsiębiorcy deklaracje podatkowe i wypełniają wszelkie niezbędne dokumenty. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonywane czynności, czego gwarancją jest posiadanie ubezpieczenia związanego z prowadzeniem usług księgowych.

 • Nielimitowany dostęp do dokumentów na inFakt.pl

Dokumenty przekazane przez przedsiębiorcę są wprowadzane do aplikacji online - tej samej, z której korzysta przedsiębiorca. To on decyduje czy i kiedy będzie chciał sprawdzić poziom swoich przychodów, dokonać analizy kosztów, sprawdzić wysokość składek do ZUS i należnych podatków.

 • Możliwość wystawiania faktur online

Częścią aplikacji online udostępnianej klientom jest program umożliwiający wystawianie faktur: VAT, proforma, zaliczkowych, marża, korygujących. Użytkownik może również wystawiać faktury w języku angielskim i obcej walucie. Odpowiednio sporządzone dokumenty można drukować, wysyłać pocztą elektroniczną czy zapisywać w pliku PDF.

 • Księgowość i faktury także w smartfonie

inFakt ma też propozycję dla tych, dla których stacjonarny Internet oznacza zbyt wiele ograniczeń. Dla nich przygotowaliśmy specjalne darmowe aplikacje, które można zainstalować na smartfonie z Androidem lub w iPhonie. W każdej chwili, w każdym miejscu masz wgląd w księgowość swojej firmy.

 • Wsparcie zespołu profesjonalnych księgowych

Podczas działalności każdej firmy co pewien czas pojawiają się sytuacje wymagające konsultacji z fachowcem. Przewidzieliśmy to. Z księgowymi inFaktu możesz kontaktować się przez telefon, e-mail lub live chat i to znacznie dłużej, niż w większości biur rachunkowych.

Nie ważne, gdzie powadzisz swoją firmę - w Nowym Sączu czy innym mieście. Wiemy, że pracujesz długo i w różnych porach. Dlatego zadbaliśmy, by nasi księgowi byli dostępni możliwie jak najdłużej. W dni robocze możesz się z nimi skontaktować od 7.00 do 22.00, a w soboty od 9.00 do 17.00.

Biuro rachunkowe Nowy Sącz? Skorzystaj z szeregu interesującym możliwości jakie daje inFakt. Nie jesteś przekonany? Możesz nas przetestować. Wybierz księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym, a będziemy Cię obsługiwali przez 60 dni za darmo. W tym czasie możesz w dowolnym momencie zrezygnować z usługi – zupełnie bez konsekwencji. Jesteśmy pewni, że zdecydujesz się z nami zostać.

Data modyfikacji:2015-09-16

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR