inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Ostrów Mazowiecka i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Ostrowi Mazowieckiej i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Ostrowi Mazowieckiej.

Znajdź księgowego w Ostrowi Mazowieckiej blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Edyta Żurawska - księgowa z Warszawy
Jako księgowa staram się wprowadzić moich klientów w najważniejsze zagadnienia księgowe.
Edyta Żurawska , księgowa z Warszawy

Czuje się Pani pewnie w swoim zawodzie?

Tak, czuję się pewnie. Gdy klient dzwoni lub gdy się spotykamy już nie mam takiego stresu jak kiedyś, że mogę zostać zaskoczona pytaniem lub skomplikowanym problemem. Oczywiście bywają trudne pytania i często muszę coś sprawdzić, natomiast wszystkie tematy w księgowości już są mi bliskie i w razie potrzeby wiem gdzie szukać, żeby znaleźć odpowiedź.

A czy to jest też taki moment, w którym pojawia się refleksja nad tym, czy dobrze Pani wybrała zawód dla siebie przed laty?

To jest bardzo dobry zawód dla mnie. Trafiłam na zawód, który jest bardzo trudny i wymaga ciągłego dokształcania. Niestety jest tak, że często nie da się jednoznacznie odpowiedzieć klientowi od razu na pytanie, które zadaje. Nie da się, ponieważ przepisy często są niedopracowane lub Minister wydaje interpretacje, które zmieniają pogląd na dany przepis, więc pojawiają się komplikacje.

Być może wynika to z tego, że żyjemy w kulturze „instant” - musimy wiedzieć od razu, reagować szybko, oczekujemy odpowiedzi udzielanych bez wahania natychmiast po zadaniu pytania. Da się tak zrobić w księgowości?

Tak, tak to wygląda. Jednak księgowość to taka branża, w której niestety w wielu przypadkach jesteśmy w stanie powiedzieć klientowi jaka jest praktyka i jak wygląda księgowanie danej faktury kosztowej, natomiast trudno przewidzieć jak na tę sprawę spojrzy kontrola z Urzędu Skarbowego. A więc na przykład zakwestionuje koszty, które w naszej ocenie – księgowego i klienta – wydają się oczywiste.

Zobacz profil księgowej Edyty Żurawskiej

Księgowy Ostrów Mazowiecka – tu lista pomocnych księgowych

inFakt Księgowi pomaga właścicielom firm z Ostrowi Mazowieckiej i z całego kraju. Teraz każdy przedsiębiorca, bez względu na to, czy szuka pierwszej, czy kolejnej Księgowej, może skorzystać z oferty nowoczesnej księgowości. Innowacyjne podejście do Klienta zaczyna się już na etapie wyboru Księgowej. Nowatorski, lecz łatwy sposób wyszukiwania Księgowej lub biura rachunkowego umożliwia wskazanie lokalizacji, typu działalności (np. Księgowa dla Jednoosobowej Działalności Gospodarczej) itp. Wyniki wyszukiwania odpowiadają zaznaczonym kryteriom. Ponadto przy profilach Księgowych znajdują się prawdziwe opinie ułatwiające wytypowanie Księgowej do współpracy.

Cena usługi inFakt Księgowi obejmuje dostęp do aplikacji inFakt, będącej połączeniem programu do faktur i do księgowości. Aplikacja w wersji mobilnej można pobrać na urządzenia z systemami iOS i Android. Aplikacja zapewnia sprawny obieg dokumentów, pozwala wystawiać różne typy faktur, kontaktować się z Księgową czy wysyłać dokumenty do US. W razie jakichkolwiek problemów inFakt służy pomocą księgową oraz techniczną.

Zamknij