inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Maków Mazowiecki i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Makowie Mazowieckim i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Makowie Mazowieckim.

Znajdź księgowego w Makowie Mazowieckim blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Edyta Żurawska - księgowa z Warszawy
Ciągle coś się zmienia, a ilość wiedzy, którą trzeba przyswoić jest bardzo obszerna, natomiast po 10 latach w zawodzie księgowej stwierdzam, iż wiem już bardzo dużo.
Edyta Żurawska , księgowa z Warszawy

Księgowość wydaje się bardzo dynamicznym zawodem. Trudno tutaj osiąść na wygodnej mieliźnie i spokojnie pracować do emerytury.

Rzeczywiście, choć może się wydawać, że to mało dynamiczny zawód, ale to nie jest tak do końca. To zależy od tego, czym konkretnie zajmujemy się jako księgowi. Jeżeli na przykład codziennie księgujemy faktury sprzedażowe lub kosztowe w bardzo dużej firmie to robimy dość powtarzalne czynności. Nadzór nad księgowym w takim wypadku sprawuje doradca podatkowy i przekazuje gotowe schematy, według których pracujemy. W takim wypadku to rzeczywiście może się wydawać monotonne.

To jedna strona medalu. A jaka jest ta druga?

Jako księgowi obsługujemy różnorodne branże. Już przy kilku firmach nie ma mowy o monotonii. Bardzo często klienci podsuwają nowe problemy i tematy podatkowe do rozważenia, co powoduje, że wręcz nie da się nudzić. Codziennie dzieje się coś ciekawego. Nie ukrywam, że od klientów często można się dużo nauczyć: mają fajne pomysły zarówno na swój biznes, jak i optymalizacje podatkowe. Oczywiście zgodne z przepisami! Co najwyżej pytają księgowych, czy coś jest zgodne z przepisami, czy im się tylko tak wydaje.

Jak Pani sobie radzi z tym codziennym natłokiem pytań?

Czasem, gdy ktoś pyta o temat, którym już się wcześniej zajmowałam i przeanalizowałam problem, wyszukuję odpowiedzi, której udzieliłam w wysłanych wiadomościach. Kopiuję po prostu tę część maila z informacjami, które w danym przypadku są mi ponownie potrzebne. Niestety nie wszystko da się zapamiętać a tematów, o które pytają klienci, zwłaszcza tych szczegółowych wyjaśnień, jest bardzo dużo.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Maków Mazowiecki – tutaj wyłącznie rzetelne księgowe

Wyszukiwarka Księgowych jest dostępna dla wszystkich przedsiębiorców poszukujących sprawdzonej księgowości do prowadzenia firmy. W porównywarce umieszczono filtry i kilka opcji sortowania, dzięki czemu wyniki wyszukiwania idealnie wpisują się w potrzeby. Narzędzie szybko znajdzie Księgową z danej miejscowości (np. Księgową z Makowa Mazowieckiego) czy też posługującą się wskazanym językiem obcym. Nie bez znaczenia jest też fakt, że przy profilach Księgowych znajdują się ceny za usługę oraz prawdziwe opinie, wystawione przez innych Klientów.

W cenie usługi Klient otrzyma nie tylko wsparcie wybranego Księgowego, ale i dostęp do aplikacji inFakt. Aplikacja posiada wiele praktycznych funkcji – umożliwia szybkie wystawiania faktur z opcją natychmiastowej zapłaty, przypomina o zbliżającym się terminie płatności należności do ZUS i US, czy ułatwia dostęp do finansowania. Jednym słowem jest dobrym programem do faktur i księgowości w jednym. Aplikacja jest dostępna do pobrania na urządzenia mobilne, co czyni z niej wygodne narzędzie do zarządzania finansami firmy z poziomu telefonu komórkowego lub tabletu.

Zamknij