inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Krasnobród i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Krasnobrodzie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Krasnobrodzie.

Znajdź księgowego w Krasnobrodzie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Pracę w księgowości zaczęła Pani w trakcie studiów?

Moje studia w ogóle nie są związane z zawodem, który wykonuję. Z wykształcenia jestem doktorem socjologii. Jednocześnie robiłam doktorat z socjologii i oprócz tego pracowałam już jako księgowa, dlatego tak naprawdę wszystko odbywało się dwutorowo.

Porozmawiajmy przez chwilę o byciu na bieżąco w pracy księgowego. Jak Pani się dokształca?

Korzystam ze szkoleń na platformie Lex i informacji tam dostępnych. W zależności od tego jak są wprowadzane zmiany w prawie podatkowym, pojawiają się szkolenia, z których można skorzystać zdalnie. Można je obejrzeć w dowolnym momencie. Często jest tak, że jakieś zmiany zostają wprowadzone, ale ich głębsza znajomość nie jest mi akurat potrzebna w praktyce.

Wystarczy, że mam świadomość tego, że są wprowadzone, natomiast nie w każdą muszę się szczegółowo zagłębiać bo na przykład nie mam klientów zajmujących się działalnością o danym profilu. Być może kiedyś będę miała, więc dobrze, że te szkolenia są dostępne na bieżąco.

Natomiast najlepszą nauką jest zastosowanie danego przepisu w praktyce. W momencie kiedy pojawia się jakiś problem, należy po prostu przeanalizować jakie przepisy mają zastosowanie w kontekście danej sytuacji. Na pewno bardzo pomagają konsultacje z Krajową Informacją Skarbową, ale też literatura fachowa. Często też posiłkuję się artykułami i interpretacjami w danym temacie.

Tych źródeł poszerzenia wiedzy jest bardzo dużo i chyba można nic nie robić, tylko czytać. Stara się Pani na bieżąco znajdować odpowiedzi na pytania, które się pojawiają?

Tak, także dlatego, że wiele kwestii, które dla klientów są problematyczne, dla mnie są oczywiste. Najczęściej znam rozwiązanie danego problemu, bo już kiedyś miałam z nim do czynienia. Ale zdarza się też tak, że pojawia się jakiś nowy temat i wtedy muszę znaleźć odpowiedzi.

W takiej sytuacji proszę klienta o chwilę na przeanalizowanie sytuacji i znalezienie rozwiązania. Szukam wtedy wyjaśnienia w literaturze fachowej i przepisach, konsultuję problem z KIS-em oraz z innymi księgowymi.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Krasnobród – zobacz listę sprawdzonych księgowych

Wolą inFaktu jest osiągnięcie satysfakcji Klienta poprzez profesjonalną i dopasowaną do potrzeb księgowość. To dlatego każdy Klient usługi może zdefiniować oczekiwania wobec swojej przyszłej Księgowej, jak i zakres świadczonej usługi. Pomaga w tym porównywarka Księgowych, tj. intuicyjne narzędzie umożliwiające wskazanie pożądanych warunków. Np. wyszukiwarka pozwala na znalezienie Księgowych wyłącznie z jednej miejscowości (np. z Krasnobrodu), lub posługujących się danym językiem obcym (np. Księgowa z językiem angielskim, rosyjskim). Wiele opcji sortowania (np. ze względu na koszt usługi, średnią ocen, odległość) umożliwia szybkie dopasowanie listy wyszukiwania do swoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu zapracowani przedsiębiorcy nie muszą tracić czasu na przeglądanie profili Księgowych, które nie spełniają ich kryteriów.

Kolejnym produktem w ramach usługi inFakt Księgowi jest program do faktur i księgowości, inaczej nazywany aplikacją inFakt. Aplikację warto pobrać na urządzenia mobilne (tablety, telefony komórkowe) z system iOS i Android. Program posiada wiele użytecznych, ułatwiających codzienną pracę funkcjonalności. Np. wystawienie faktury polega na wypełnieniu prostego formularza, w którym wystarczy podać NIP firmy, a reszta danych zaciągnie się automatycznie. Pobrane dane można zapisać w aplikacji i w razie potrzeby szybko skorzystać z nich w przyszłości. Inny, wygodny sposób wystawienia faktury to skorzystanie z funkcji „Wystaw podobną” – w takim przypadku wystarczy zmienić stosowne dane na właściwe, np. cenę usługi, kontrahenta itd.

Zamknij