inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Głuchołazy i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Głuchołazach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Głuchołazach.

Znajdź księgowego w Głuchołazach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Joanna Hamerska - księgowa z Opola
Bardzo mnie satysfakcjonuje to poczucie, że biorę udział w rozwoju czyjejś firmy. To bardzo budujące!

Zobacz profil księgowej Joanny Hamerskiej

Jak Pani pracuje?

Pracuję zdalnie z domu. Urządziłam niewielkie biuro, w którym pracuję, dlatego nie ma żadnego problemu jeśli przedsiębiorca chce się spotkać osobiście i porozmawiać ze mną w cztery oczy. Nieraz kontakt osobisty jest potrzebny.

Czy ma Pani jakieś pasje w życiu prywatnym, które balansują trochę to aktywne życie w pracy księgowej?

Jestem molem książkowym! Uwielbiam literaturę! Dużo czytam – nie tylko tekstów ustaw, publikacji i prasy branżowej. To oczywiście też, natomiast prywatnie totalnie pochłaniam książki, co więcej, zawsze jakąś mam przy sobie i jeśli tylko mam chwilę, od razu się zaczytuję.

Cieszę się, że literatura piękna towarzyszy Pani na co dzień! A jak to jest z publikacjami księgowymi? W jaki sposób się Pani dokształca?

Przede wszystkim na bieżąco. Korzystam z prenumeraty biuletynów i czasopism dla księgowych. Na bieżąco dowiaduję się o wszystkich zmianach, jakie się dokonują w prawie podatkowym. Przedsiębiorcy, którzy ze mną współpracują muszą mieć pewność, że jeśli wejdą jakiekolwiek zmiany, które będą dotyczyły jego działalności to nie muszą tego śledzić na bieżąco – od tego jestem ja. Moim zadaniem jest poinformowanie klienta o zmianach i znalezienie takich rozwiązań, żeby mógł szybko i łatwo wprowadzić ewentualne modyfikacje w swojej działalności.

Każdy księgowy musi być czujny, ale musi też zapewnić sobie bieżący dostęp do wszystkich informacji, które w naszym zawodzie są potrzebne. A że zmian jest – zwłaszcza w ostatnim czasie – naprawdę sporo, nie da się nie być na bieżąco.Zresztą, księgowi często śledzą zmiany z wyprzedzeniem. Dajemy znać przedsiębiorcom, że za pół roku wejdzie w życie projekt ustawy, który będzie miał wpływ na ich działalność. Co więcej, podpowiadamy w jaki sposób powinien się na tę zmianę przygotować.

Zobacz profil księgowej Joanny Hamerskiej

Księgowy Głuchołazy – zobacz listę księgowych online i w biurze

Prowadzenie księgowości firmy jest zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy, zaangażowania i rzetelności. Mimo że, pozornie wykonuje się wciąż te same czynności, to muszą mieć one odzwierciedlenie w aktualnej sytuacji prawnej. A przepisy – jak wiadomo – lubią się często zmieniać. Dlatego niemożliwe jest, aby raz nauczyć się zarządzać rachunkowością, podatkami i na tej wiedzy bazować przez kilka lat. Trzeba wciąż śledzić specjalistyczne publikacje, uczestniczyć w szkoleniach i kursach – krótko mówiąc – należy trzymać rękę na pulsie. A na to nie każdy przedsiębiorca ma czas. I właśnie dla tych właścicieli firm – którzy chcą skupić się na własnym biznesie, a księgowość powierzyć specjalistom – została przygotowana usługa inFakt Księgowi.

Wybierając usługę inFaktu, Klienci otrzymują opiekę profesjonalnej Księgowej. Wszyscy Księgowi są osobami ze starannym wykształceniem i bogatym doświadczeniem. Zgodnie z wymogami specyfiki swojego zawodu – wciąż się doszkalają i kontrolują zapisy w ustawach. O wszystkich zmianach dowiadują się na bieżąco, dlatego mają czas, aby przygotować do nich Klientów i poinformować o nowych możliwościach. Praca Księgowych wsparta jest poprzez aplikację inFakt. Jest to program do fakturowania i księgowości oraz swojego rodzaju platforma do wymiany dokumentów z księgowością. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, a przy tym bardzo bezpieczna – nowoczesne zabezpieczenia informatyczne chronią niepowołane osoby przed wglądem do danych. Usługę inFaktu polecają sobie nawzajem przedsiębiorcy, co tylko potwierdza, że jest ona dobrym wyborem.

Zamknij