inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Dobre Miasto i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Dobrym Mieście i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Dobrym Mieście.

Znajdź księgowego w Dobrym Mieście blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Zawsze wypytuję klientów o wszystko. To nie wynika z mojego wścibstwa, tylko z chęci pomocy klientowi.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy Pana klienci są z miasta, w którym Pan mieszka, czyli z Olsztyna, czy z całej Polski?

Nie, z całej Polski. Kontaktuję się z nimi telefonicznie lub mejlowo, i klienci sobie to chwalą. Mam klientów z Olsztyna, oczywiście, ale myślę, że to będzie około 20 procent wszystkich moich klientów. Pozostali są z całej Polski i tutaj nie ma żadnej bariery. Przy dzisiejszym dostępnie do usług księgowego nie ma to znaczenia, a nawet wręcz przeciwnie, myślę, że to wiele ułatwia. Wożenie dokumentów do biura rachunkowego jest uciążliwe, i dla klienta i dla księgowego.

Czyli kontakt telefoniczny lub mejlowy. Ale czy jest taka sytuacja, w której trzeba się spotkać z księgowym? W której ten kontakt osobisty naprawdę jest konieczny?

Może tak być, ale jeśli chodzi o moich klientów to jeszcze żaden nie miał potrzeby żebym musiał się z nim spotkać.

Dlaczego zdecydował się Pan na księgowanie klientów z inFaktem?

Tak naprawdę… Po prostu znalazłem ogłoszenie i zaaplikowałem, no i tak ta moja przygoda się rozpoczęła!

A tak na sam koniec – lubi Pan swoją pracę?

Tak, tak, tak. Trochę się przebranżawiam, bo oprócz księgowania i doradztwa podatkowego także dużo szkolę i piszę artykuły. Prowadzę szkolenia m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, tak że jest tego trochę, ale uwielbiam to. Księgowanie to jedno, ale lubię też dokształcać ludzi i lubię z nimi rozmawiać.

Zobacz profil księgowego Piotra Juszczyka

Księgowy Dobre Miasto – solidne księgowe z okolicy i online

Księgowość online staje się coraz bardziej powszechna. Z tego rozwiązania korzystają nie tylko przedsiębiorcy związani z branżą IT, ale z każdym sektorem gospodarki. Współpraca z wirtualną Księgową wspomagana dostępem do programu do faktur i księgowości oszczędza pieniądze i czas. Przedsiębiorcy nie muszą wydawać pieniędzy na benzynę, stać w korkach do biura rachunkowego, gdy w tym czasie mogliby pozyskiwać nowych kontrahentów i klientów. Księgowość – bez względu na to, czy jest online czy tradycyjna – musi być prowadzona poprawnie. Dlatego wybierając Księgową lub Księgowego, nie można zdawać się na przypadek. Przedsiębiorcy, którzy chcą spać spokojnie ze świadomością, że księgowość ich firmy jest w bezpiecznych rękach, powinni sprawdzić usługę inFakt Księgowi. Na usługę składa się wsparcie osobistej Księgowej lub Księgowego oraz dostęp do aplikacji inFakt. W tym miejscu należy podkreślić, że Księgowi inFaktu to nie tylko osoby wykonujące swoją pracę zdalnie. Wśród nich znajdują się osoby pracujące wyłącznie online, spotykające się z Klientami w biurze (np. w Dobrym Mieście) lub łączące te dwie wartości.

W ramach usługi Klienci zyskują dostęp do aplikacji inFakt. Aplikację można pobrać na telefon i tablet i korzystać z możliwości programu w każdym miejscu, gdzie jest zasięg internetowy. Praktycznie nieograniczony dostęp do aplikacji pozwala wygodnie załatwiać sprawy, które jeszcze kilka lat temu wiązały się z koniecznością dojazdu do biura księgowego. Np. fakturę kosztową można teraz przekazać Księgowej, robiąc zdjęcie dokumentu aparatem w telefonie. inFakt wierzy, że korzystanie z usługi poprawi komfort pracy każdego Klienta.

Zamknij