inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Czarne i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Czarnem i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Czarnem.

Znajdź księgowego w Czarnem blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
Ja zapewniam profesjonalną obsługę księgową i służę wiedzą i doświadczeniem, a ktoś inny skupia się na swoim biznesie i w tym jest dobry
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Czy musimy się spotkać osobiście z księgowym? Załóżmy, że mam tu jakieś faktury, papiery, nie ogarniam tego w ogóle – czy muszę jechać przez całe miasto, żeby mi Pani z tym pomogła?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Myślę, że tak było kiedyś, ale dziś księgowość jest na tyle nowoczesna, że nie ma takiego obowiązku, żeby co miesiąc pamiętać o tym, że do 10 dnia kolejnego miesiąca trzeba zawieźć papiery do biura rachunkowego. Zarówno moi znajomi, którzy korzystają z obsługi księgowej, jak i moi klienci bardzo to chwalą, że już nie trzeba kompletować dokumentów i pamiętać o tym, żeby je gdzieś zawieźć. Teraz obsługa księgowa tak się rozwinęła, że można wszystko robić zdalnie.

Można zrobić zdjęcie faktury i przesłać do tzw. chmury, gdzie wszystkie dokumenty są przechowywane. Nie trzeba nawet mieć komputera przy sobie: wystarczy zainstalować aplikację mobilną, zrobić zdjęcie i przesłać, tak że na koniec miesiąca już jest cały komplet dokumentów. Już na początku kolejnego miesiąca rozliczeniowego ten poprzedni może być już zamknięty. Klient od razu ma wyniki finansowe i może się przygotować do nadchodzących płatności.

To brzmi jak ogromna oszczędność czasu dla klienta. A jak to jest z Pani perspektywy? Czy Pani też oszczędza czas, czy to jest tak naprawdę ta sama praca?

Ja też oszczędzam czas, ale także dlatego, że dokumenty są automatycznie rozczytywane. To mi dodaje wiele czasu żeby chociażby porozmawiać z klientem. I oczywiście ułatwia pracę, bo gdyby nie ta aplikacja, nie mogłabym prowadzić obsługi dla tylu osób. Nie wyobrażam sobie ręcznego wczytywania wszystkich dokumentów dla kilkudziesięciu klientów. Dzięki temu właśnie mam czas: albo na nowych klientów albo na doszkalanie się czy rozwój zawodowy.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Czarne – tu odkryjesz niezawodnego księgowego dla firmy

inFakt Księgowi to jedna usługa, wspomagająca kilka obszarów funkcjonowania i rozwoju każdej firmy. Po pierwsze – inFakt Księgowi to dostęp do księgowości skrojonej na miarę potrzeb firmy i osobistych preferencji Klienta. Znalezienie dopasowanej Księgowej lub biura rachunkowego jest możliwe dzięki prostej wyszukiwarce. Klient ma możliwość wskazania nie tylko pożądanej lokalizacji (np. Księgowa Czarne), ale i innych kryteriów – np. potrzeby współpracy z Księgową obsługująca sprawy pracowników (Księgowa z obsługą kadrowo-płacową). Możliwość sortowania wyników wyszukania po kosztach obsługi i ocenach Księgowych ułatwia ostateczny wybór osoby do prowadzenia księgowości firmy.

Usługa inFakt Księgowi to, oprócz wsparcia osobistej Księgowej, dostęp do programu do faktur i księgowości. Zawarte w aplikacji inFakt narzędzia pozwalają np. wystawiać faktury wpisując jedynie NIP kontrahenta, opłacać należności do ZUS i US czy ubiegać się o finansowanie. Wszystkie te czynności wykonuje się szybko, więc Klient ma więcej czasu na rozwinięcie swojego biznesu. inFakt jest świadomy, jak ważny jest wygodny i dyskretny dostęp do finansów firmy, dlatego udostępnia aplikację w wersji mobilnej, do pobrania na telefon i tablet.

Zamknij