inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Braniewo i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Braniewie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Braniewie.

Znajdź księgowego w Braniewie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Tak naprawdę, dobry księgowy powinien przedstawić klientowi co należy zrobić i przede wszystkim poinformuje go o wszystkim.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Zacznijmy od najbardziej podstawowej rzeczy, czyli od jak dawna zajmuje się Pan księgowością?

Ojej… Tak naprawdę… Pierwsze kroki w zawodzie postawiłem w 2004, 2005 roku.

To już jakieś 15 lat?

Tak, tak. To już mniej więcej tyle. Zawodowo zająłem się księgowością od razu po skończeniu liceum technicznego – kończyłem klasę o profilu ekonomiczno-administracyjnym i tak powoli to się zaczęło.

Czyli księgowym jest Pan właściwie od zawsze?

W zawodowym życiu tak, choć w międzyczasie jeszcze zajmowałem się też kadrami i płacami. Teraz jestem na stanowisku kierowniczym w dziale kadr, natomiast dodatkowo prowadzę też własną kancelarię doradcy podatkowego.

A czy Pan chciał pracować w kadrach i księgowości, czy to się stało przez przypadek?

O pracy w kadrach nigdy nie myślałem, natomiast w księgowości na pewno chciałem pracować. Matematyka była mi bliska, na opak niż na ogół bywa. Nie przysparzała mi w szkole żadnych problemów i myślę, że wybrałem księgowość dlatego, że te liczby gdzieś tam zawsze mi się w życiu przetaczały… Nie wiedziałem co robić, bo studiowałem administrację, czyli kierunek bardziej humanistyczny aniżeli ścisły, ale stało się jak się stało. Później dodatkowo zrobiłem studia podyplomowe z rachunkowości.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Braniewo – skrupulatne księgowe dla różnych branż

inFakt Księgowi to usługa zapewniająca profesjonalną księgowość właścicielom firm bez względu na branżę i liczbę zatrudnionych pracowników. Do korzystania z usługi zapraszamy również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Zalety usługi docenili przedsiębiorcy z Braniewa, Warmii i Mazur, a także osoby Klienci mobilni – podróżujący i świadczący swoje usługi w całym kraju. inFakt oferuje Klientom opiekę osobistego Księgowego oraz dostęp do nowoczesnego programu do faktur i księgowości. W zależności od potrzeb Klienta – wybrane biuro rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą księgową lub ustalonym jej zakresem. Księgowe i Księgowi inFaktu mogą pochwalić się dyplomami prestiżowych uczelni, certyfikatem Ministerstwa Finansów, wiedzą praktyczną zdobywaną w pracy w jednostkach gospodarczych różnej wielkości i z różnych sektorów. Dokładne opisy kompetencji Księgowych znajdują się na ich profilach.

Dodatkową korzyścią z usługi jest dostęp do aplikacji inFakt. W aplikacji Klienci znajdą szereg funkcjonalności ułatwiających i przyspieszających codzienne czynności. Warto wiedzieć, że aplikacji można używać, nie tylko korzystając z komputera, ale i z telefonu lub smartfonu. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu Klienci usługi nie muszą np. wracać do swojego biura, aby wystawić fakturę czy sprawdzić wysokość podatków i składek do zapłacenia w najbliższym okresie. Wszystkie te czynności można wykonywać z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu. Zarejestrowane dokumenty znajdują się w tzw. chmurze, dlatego Klient ma do nich wygodny dostęp. Aplikacja jest wciąż unowocześniana i optymalizowana, a niektóre funkcje dodawane są na prośbę Klientów.

Zamknij