Odbierz 10% rabatu od inFakt

W ramach podziękowania za udział w badaniu, specjalnie dla uczestników badania nt. nastrojów polskich przedsiębiorców przygotowaliśmy ofertę specjalną – rabat 10% na wybraną usługę inFakt. Wybierz najlepszą usługę dla swojego biznesu.

Zarządzaj swoimi fakturami

Program do Fakturowania inFakt to kompletne narzędzie dla każdego rodzaju działalności gospodarczej. Wystarczy, że wpiszesz NIP klienta – a reszta danych pobiera się automatycznie.

Samodzielnie prowadź księgowość

Dzięki Programowi do Księgowości inFakt automatycznie rozczytasz faktury kosztowe, wyślesz deklaracje VAT i PIT do Urzędu Skarbowego oraz sprawdzisz terminy i statusy opłat Twojej firmy. W razie wątpliwości, zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy księgowych inFakt.

Powierz księgowość dedykowanej księgowej

W Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym realna księgowa poprowadzi Twoją księgowość, odpowie na Twoje pytania podatkowe i będzie reprezentować Cię przed urzędami. Dokumenty wyślesz jej przez aplikację inFakt.

Załóż z nami firmę

Jeśli rozważasz założenie działalności gospodarczej, dobrze trafiłeś. Odpowiemy na Twoje pytania, wyręczymy Cię w urzędach. Dołącz do 3 500 osób, które założyły z nami firmę.