Ta strona używa plików cookie Więcej o sposobie korzystania z nich przeczytasz w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich stosowanie, możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Załóż z nami firmę

Chcesz przejść na swoje, ale masz obawy? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na pytania, będziemy Cię reprezentować w urzędach, ułatwimy założenie działalności. Już ponad 3 500 osób założyło firmę z inFaktem.

Wyjaśnimy, kiedy zacząć

Czy wiesz, że możesz skorzystać z ulgi na start, a zakładając działalność 2-go dnia miesiąca wydłużysz maksymalnie okres korzystania z ulg? Mamy dla Ciebie więcej równie praktycznych uwag.

Opowiemy, na czym zyskasz

Własna firma daje możliwość większych zarobków, wyższych zasiłków, np. macierzyńskiego. Pozwala rozliczać koszty jak telefon, komputer, samochód. Jako przedsiębiorca możesz starać się o dotacje.

Wyręczymy Cię w urzędach

Urzędy nie zabiorą Ci ani minuty. Ustalimy z Tobą zakres działalności i nazwę Twojej firmy, odpowiemy na wszystkie pytania o podatki i… resztę załatwimy za Ciebie!

Odpowiemy na Twoje pytania

Towarzyszyliśmy już ponad 3,5 tysiącom przedsiębiorców w zakładaniu działalności i odpowiedzieliśmy na setki pytań, a Ciebie i tak potraktujemy indywidualne. Służymy Ci wiedzą całkowicie za darmo. Dlaczego? Wierzymy, że warto pracować na swoim.

Korzystaj w pełni z naszego doświadczenia. Przygotuj sobie pytania, na jakie chcesz znać odpowiedź, aby podjąć najlepsze decyzje przy zakładaniu firmy.

Ułatwimy Ci wybór księgowej

W naszym Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym znajdziesz najlepsze księgowe i księgowych w Polsce. Są sprawdzeni przez nas oraz przez innych przedsiębiorców. Możesz poznać wystawione im oceny i opinie.

Dotrzymamy Ci kroku

Swój biznes będziesz mógł prowadzić z dowolnego miejsca mając wgląd w finanse firmy przez komputer lub komórkę. Drukowane faktury dołączysz do rozliczeń robiąc im zdjęcie. Czeka Cię wiele technologicznych udogodnień!

Opłaty zależą od Ciebie

Opłaty za księgowość będą zależeć od ilości Twoich faktur kosztowych miesięcznie. Oferujemy Ci różne pakiety cenowe zaczynające się od 99 zł/mc.

Więcej wiedzy

Jak założyć firmę – co, gdzie, jak i kiedy? Q&A

5 ważnych decyzji, które musisz podjąć przed zakładaniem firmy

Dlaczego NIE zakładać firmy 1. dnia miesiąca?

Dlaczego samozatrudnienie jest lepsze od etatu?

Publikacje inFakt o zakładaniu działalności