inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Żurominie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Żurominie.

Znajdź księgowego w Żurominie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Edyta Żurawska - księgowa z Warszawy
Często gdy spotykam się z klientem po raz pierwszy, gdy dopiero zakłada działalność, staram się przekazać wszystkie informacje, które mogą pomóc w prowadzeniu biznesu.
Edyta Żurawska , księgowa z Warszawy

Czuje się Pani pewnie w swoim zawodzie?

Tak, czuję się pewnie. Gdy klient dzwoni lub gdy się spotykamy już nie mam takiego stresu jak kiedyś, że mogę zostać zaskoczona pytaniem lub skomplikowanym problemem. Oczywiście bywają trudne pytania i często muszę coś sprawdzić, natomiast wszystkie tematy w księgowości już są mi bliskie i w razie potrzeby wiem gdzie szukać, żeby znaleźć odpowiedź.

A czy to jest też taki moment, w którym pojawia się refleksja nad tym, czy dobrze Pani wybrała zawód dla siebie przed laty?

To jest bardzo dobry zawód dla mnie. Trafiłam na zawód, który jest bardzo trudny i wymaga ciągłego dokształcania. Niestety jest tak, że często nie da się jednoznacznie odpowiedzieć klientowi od razu na pytanie, które zadaje. Nie da się, ponieważ przepisy często są niedopracowane lub Minister wydaje interpretacje, które zmieniają pogląd na dany przepis, więc pojawiają się komplikacje.

Być może wynika to z tego, że żyjemy w kulturze „instant” - musimy wiedzieć od razu, reagować szybko, oczekujemy odpowiedzi udzielanych bez wahania natychmiast po zadaniu pytania. Da się tak zrobić w księgowości?

Tak, tak to wygląda. Jednak księgowość to taka branża, w której niestety w wielu przypadkach jesteśmy w stanie powiedzieć klientowi jaka jest praktyka i jak wygląda księgowanie danej faktury kosztowej, natomiast trudno przewidzieć jak na tę sprawę spojrzy kontrola z Urzędu Skarbowego. A więc na przykład zakwestionuje koszty, które w naszej ocenie – księgowego i klienta – wydają się oczywiste.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Żuromin – rzetelne księgowe na miarę każdej firmy

inFakt wspiera właścicieli firm, oferując im usługę, która w pełni zaspokoi kilka obszarów funkcjonowania biznesu. inFakt Księgowi to narzędzie obejmujące wsparcie osobistej Księgowej oraz dostęp do programu do faktur i księgowości. Osobistego Księgowego Klient może sam wybrać, korzystając z wyszukiwarki. Porównywarka umożliwia wskazanie lokalizacji (np. Księgowa z Żuromina ) i innych kryteriów, a następnie sortowanie wyników wyszukiwania.

Obok profili Księgowych znajdują się opisy kompetencji i opinie wystawione przez Klientów. Zawarte w aplikacji inFakt programy pozwalają szybko i wygodnie wykonać wiele czynności: wystawić fakturę, opłacić podatki i składkę ZUS, przekazać dokumenty do US, skontaktować się z Księgową, a nawet ubiegać się o finansowanie. Aplikacja jest do pobrania w wersji mobilnej (na urządzenia z systemami Android i iOS), dlatego nie trzeba nosić ze sobą wszędzie laptopa, aby móc kontrolować i załatwiać finansowo-księgowe sprawy firmy.

Zamknij