inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Zawichost i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Zawichoście i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Zawichoście.

Znajdź księgowego w Zawichoście blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Często rozmawiamy o możliwościach optymalizacji podatkowej, o tym, co klient może rozliczyć w kosztach a czego nie może i dlaczego.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Zacznijmy od początku – jak długo jest Pani księgową?

Księgową jestem od około 4 lat, choć tak naprawdę swoją przygodę z księgowością zaczęłam dużo wcześniej. Już w trakcie studiów odbywałam wiele praktyk i staży w działach księgowych, aczkolwiek nie było to stricte wykonywaniem zawodu księgowego, a raczej nauką. Od ponad dwóch lat natomiast prowadzę swoje biuro rachunkowe, a od półtorej roku współpracuję z inFaktem.

Z każdym klientem ma Pani kontakt i stara się go Pani podtrzymywać. Jak buduje się takie relacje?

Najważniejsze jest rozpoczęcie współpracy. Na początku, kiedy klient przychodzi do mojego biura i nierzadko jest świeżo po otwarciu działalności, zawsze ma mnóstwo pytań i wątpliwości. Często też boi się jak to wszystko będzie – czy ten biznes wypali, czy się odnajdzie w nowej roli. Dlatego to ważne, żeby nawiązał z księgowym relację i nabrał poczucia, że jest ktoś, kto się jego firmą zaopiekuje od tej troszkę trudniejszej strony, czyli właśnie księgowej.

Myślę, że każdy właściciel biura rachunkowego powinien postarać się, żeby przeprowadzić klienta przez ten pierwszy, najtrudniejszy etap. Później, po miesiącu czy dwóch pewne kwestie stają się prostsze. Wtedy ten kontakt księgowego z klientem nie jest już tak potrzebny jak na samym początku.

Czy klientom często zależy na tym, żeby te relacje były zapoczątkowane osobiście?

Trudno mi oszacować jak procentowo to wygląda, ale zakładam że jest to pewnie 50/50. Są klienci, dla których to bardzo ważne i nie wyobrażają sobie rozpoczynania współpracy online, ale jest też duża grupa klientów, która tego nie potrzebuje. Nie mają czasu na spotkania i uważają, że w dobie internetu wszystko można załatwić za pomocą mejla, skype’a czy telefonicznie. Uważają, że osobiste spotkania nie są potrzebne i taką samą, a być może nawet lepszą relację są w stanie nawiązać komunikując się na odległość.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Zawichost – tu zobaczysz listę rzetelnych księgowych

Usługę inFakt Księgowi zaprojektowano, aby wesprzeć przedsiębiorców w obszarze rachunkowym, podatkowym i kadrowo-płacowym. Księgowe współpracujące z inFaktem są najwyższej klasy specjalistami, ale też przychylnymi osobami nastawionymi prokliencko. Księgowi inFaktu sami mają zarejestrowane działalności gospodarcze, dlatego znają aktualne bolączki przedsiębiorców. Księgowe rzetelnie dzielą się wiedzą, potrafią cierpliwie słuchać i odpowiadać na pytania. Najbardziej doceniają to osoby stawiające swoje pierwsze kroki jako przedsiębiorcy i potrzebujące nieraz wnikliwych wyjaśnień różnych kwestii. Współpraca z Księgowymi budowana jest na poczuciu wzajemnego zaufania i lojalności. Wszyscy Klienci mogą ocenić współpracę ze swoim biurem rachunkowym. Wystawione komentarze znajdują się na profilu Księgowego i są widoczne dla każdego zainteresowanego. Wyróżnikiem oferty inFaktu, jest możliwość powierzenia księgowości firmy jednemu spośród kilkuset biur księgowych na terenie całej Polski. Baza Księgowych na bieżąco poszerza się o nowe profile specjalistów.

Koszt usługi zawiera nie tylko opieką dedykowanej Księgowej, ale i dostęp do aplikacji inFakt – do pobrania także na telefon lub tablet (albo inne urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android). Program pozwala komunikować z księgowością, monitorować jej działania, sporządzać potrzebne pliki, raporty, zestawienia (np. plik JPK, rejestr VAT). Aplikacja jest łatwa w obsłudze i zaplanowana w oparciu o naturalne działania Użytkownika. Dlatego nie trzeba mieć ani dużej wiedzy technicznej, ani księgowej, aby wykorzystywać jej zalety.

Zamknij