inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Włodawie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Włodawie.

Znajdź księgowego w Włodawie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Jak wygląda Pani dzień pracy?

Prowadzę swoje biuro rachunkowe i pracuję zdalnie z domu. To dla mnie bardzo duży komfort. Mój dzień pracy nie wygląda codziennie tak samo bo to zależy od części miesiąca. Praca księgowej jest bardzo cykliczna. Co miesiąc pojawia się obowiązek zaksięgowania dokumentów z poprzedniego miesiąca.

Jak to wygląda w Pani kalendarzu?

Najczęściej kulminacja pracy następuje pomiędzy 5 a 25 dniem miesiąca i zazwyczaj ten okres jest bardzo intensywny. To wymaga większego zaangażowania żeby zrobić wszystko na czas. Z kolei ten drugi okres, po 25 do 5, może 7 dnia miesiąca też różnie się układa. Nie można powiedzieć, że to czas zupełnego spokoju bo w tym czasie też pojawiają się różne, nieraz trudne pytania, problemy, które wymagają rozwiązania i wyjaśnienia.

Czyli nie możemy powiedzieć, że po 25 dniu miesiąca księgowy ma luz w pracy?

Nie, to na pewno nie jest zupełny luz, choć z kolei jeśli mogę planować jakiś urlop to tylko w tym przedziale czasowym. W ogóle urlopy w pracy księgowej są regulowane okresami podatkowymi. Pomiędzy 10 a 20 dniem miesiąca – może być z tym problem, chyba, że ma się zaufanego pracownika, któremu można wszystko powierzyć, ale w przeciwnym razie nie ma szans.

To zawsze najtrudniejszy czas w księgowości. Oprócz tego pojawiają się też intensywniejsze okresy w czasie roku. Najtrudniejszym okresem jest czas od stycznia do 30 kwietnia. Jest nawet takie powiedzenie, że w księgowości wiosna zaczyna się dopiero 1 maja.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Włodawa – niezawodne księgowe z okolicy i online

Zdalna księgowość staje się coraz bardziej powszechna. Z tego rozwiązania korzystają nie tylko programiści i osoby związane z branża IT, ale i przedsiębiorcy działający właściwie w każdej branży. Współpraca z Księgową online wspomagana dostępem do programu do faktur i księgowości to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. W razie potrzeby kontakt na linii Księgowa-Klient może być nawiązywany za pomocą czatu, e-maila lub telefonicznie. Taka swoboda komunikacji to duża zaleta dla przedsiębiorców załatwiających sprawy księgowe w niestandardowych porach. E-maila mogą wysłać nawet w weekend. Zwolennicy osobistej współpracy z księgowością, mogą zdecydować się na Księgową przyjmującą Klientów we własnym biurze (np. we Włodawie) lub dojeżdżającą do siedziby firmy.

W cenie usługi inFakt Księgowi znajduje się również dostęp do programu do faktur i księgowości. Aplikację inFakt warto pobrać na swój telefon i tablet (albo inne urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android). Program pozwala szybko i łatwo wystawiać dokumenty sprzedaży, dodawać faktury kosztowe, kontrolować płatności dla kontrahentów i należności do US i ZUS. Narzędzie wyróżnia wygoda obsługi, szybkość działania i wysoka niezawodność. W przypadku problemów z obsłużeniem aplikacji – inFakt oferuje pomoc techniczną i księgową.

Zamknij