inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Ustce i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Ustce.

Znajdź księgowego w Ustce blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
Teraz głównie mam klientów z polecenia. Ktoś jest zadowolony z usługi i poleca mnie znajomemu
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Czy korzystanie z aplikacji księgowej ma jakiś wpływ na decyzje biznesowe Pani klientów?

Tak. Zaletą aplikacji, że klient też ma podgląd bieżący do spraw finansowych swojej firmy właściwie w tym samym czasie, co ja i wie co się w firmie dzieje. W tradycyjnej księgowości nie ma tej możliwości. Trzeba czekać aż księgowa wszystko wyliczy i wynik jest raz w miesiącu. Do tego można sobie wydrukować KPiR na swoje potrzeby lub żeby złożyć do banku wymagane dokumenty.

Często moi znajomi, którzy korzystają z obsługi księgowej, skarżą mi się, że sprawy nie zawsze są na bieżąco. Ostatnio koleżanka powiedziała: słuchaj, no nie mogę w to uwierzyć, ale od dwóch tygodni się nie mogę doprosić księgowej o księgę przychodów i rozchodów. No i znajomi są zdenerwowani. A tutaj jest to od razu.

A jak to wygląda od strony księgowego? Jak się Pani pracuje z aplikacją księgową?

Od strony księgowego – ja bardzo sobie chwalę serwis aplikacji. Mam porównanie do innych programów i często bywa, że jak się wyśle jakieś zapytanie to trzeba czekać na tę pomoc techniczną. Tutaj jest ona błyskawiczna. Maksymalnie w ciągu kilku godzin otrzymuję odpowiedź. Jeśli mam jakieś wątpliwości, pytania czy zdarzyłoby się, że coś w danym momencie nie działa to pomoc techniczna jest bardzo sprawna.

A to znów ma przełożenie na klienta, bo jeżeli księgowy ma dostęp do szybkiego serwisu to nie musi zostawiać niczego na później. Czasem też zapytanie wychodzi od strony klienta. Pyta na przykład, co się stało, że wysłał fakturę z aplikacji inFakt i ktoś nie może zapłacić z linka za pomocą szybkich płatności. Więc ja od razu wysyłam zapytanie do pomocy technicznej i szybko mogę też klienta wesprzeć.

Porozmawiajmy teraz przez chwilę o byciu na bieżąco w życiu księgowego. Czy księgowy musi się często dokształcać?

Tak, dokształcanie jest nieodzownym elementem pracy księgowego. Każdy z nas musi sobie zarezerwować na to dodatkowy czas. Księgowi sami decydują o formach tego dokształcania – jedni wolą czytać prasę specjalistyczną, inni korzystają ze szkoleń lub webinariów, czytają blogi… Na pewno jest to niezbędne w pracy księgowego bo przepisy zmieniają się jak w kalejdoskopie, zwłaszcza ostatnio, zmiany są rewolucyjne i bardzo częste, nawet profesjonalistom trudno bywa za nimi nadążyć.

A przecież księgowość to żywy biznes, klienci też muszą się dostosować do tych zmian. Na przykład: zmiany w zakresie eksploatacji samochodów, czy te dotyczące kas fiskalnych. Klienci chcą prowadzić swoje firmy zgodnie z przepisami i nie chcą mieć kłopotów. Księgowy musi być na bieżąco ze wszystkimi zmianami żeby klient też czuł się bezpiecznie i wiedział, że może na swojego księgowego liczyć. To nie jest tak, że księgowy tylko wklepie fakturę – one muszą być wklepane poprawnie.

Ostatnie pytanie – mam nadzieję, że podsumuje wszystko to, czego się od Pani dowiedziałam, ale coś mi się wydaje, że znam już odpowiedź. Czy Pani praca satysfakcjonuje Panią na co dzień?

Tak, tak! Jak już mówiłam, być może pasja to duże słowo, ale ta praca jest moją pasją. Uwielbiam swoją pracę, jestem nią nieustannie zafascynowana i zaangażowana. Mogłabym ją wykonywać 24 godziny na dobę, choć wiadomo, że są też inne obowiązki. Tak, mam ogromną satysfakcję ze swojej pracy i ona mi się nigdy nie nudzi.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Ustka – wiarygodna lista sprawdzonych księgowych

Usługa inFakt Księgowi to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm z Ustki, Pomorza i z całego kraju, dla których ważna jest elastyczna i nowoczesna księgowość. Elastyczne podejście do Klienta widoczne jest już na etapie wybierania biura rachunkowego lub Księgowej do poprowadzenia księgowości. Prosta w obsłudze wyszukiwarka pozwala określić zakres współpracy i inne warunki. To istotne dla przedsiębiorców pragnących mieć biuro rachunkowe firmy w danej miejscowości (np. Księgowa z Ustki) albo zatrudniających pracowników (poszukujących Księgowej z obsługą kadrowo-płacową). Wybór osobistego Księgowego ułatwiają krótkie opisy specjalizacji oraz prawdziwe komentarze, znajdujące się na profilach Księgowych.

Czym zajmuje się Księgowa w firmie Klienta? Na bieżąco i poprawnie księguje koszty, wysyła deklaracje VAT, kontaktuje się z US, ZUS i innymi urzędami (także w przypadku kontroli). Ponadto monitoruje sytuację podatkową firmy, będąc w stałym kontakcie z Klientem. Księgowi doszkalają się i śledzą zmiany w prawie. Klient wie, że sprawy podatkowo-finansowe jego biznesu są w bezpiecznych rękach, a sam może skupić się na prowadzeniu i rozwoju firmy.

W ramach usługi Klient nabywa także program do fakturowania i księgowości. Narzędzia zawarte są w aplikacji inFakt – do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android. Aplikacja posiada wiele funkcjonalności ułatwiających codzienną pracę. Wystawianie i wysyłanie faktur, opłacanie składki ZUS i podatków, szybkie przekazywanie faktur kosztowych, a nawet opcja starania się o finansowanie – to tylko kilka możliwości narzędzia. inFakt Księgowi to niezawodna i rzetelna usługa, z której chętnie korzysta wielu polskich przedsiębiorców. Narzędzia zawarte są w aplikacji inFakt – do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android. Aplikacja posiada wiele funkcjonalności ułatwiających codzienną pracę. Wystawianie i wysyłanie faktur, opłacanie składki ZUS i podatków, szybkie przekazywanie faktur kosztowych, a nawet opcja starania się o finansowanie – to tylko kilka możliwości narzędzia. inFakt Księgowi to niezawodna i rzetelna usługa, z której chętnie korzysta wielu polskich przedsiębiorców.

Zamknij