inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Szczytno i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Szczytnie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Szczytnie.

Znajdź księgowego w Szczytnie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Porozmawiajmy przez chwilę o pracy z nowym klientem. Jak wygląda rozpoczęcie współpracy z księgowym? Załóżmy, że zakładam działalność gospodarczą. Co się dalej dzieje? Co muszę wiedzieć?

Rozmawiamy. Przede wszystkim pytam: na jakich zasadach pani założyła działalność, jaką formę działalności pani wybrała, jaką formę rozliczania. Dalej: czym pani się zajmuje, co pani już ma w swojej działalności. Zaczynam doradzać co warto wprowadzić do działalności. Wypytuję – nieraz dość dociekliwie – ale to wiąże się tylko i wyłącznie z tym, że chcę pomóc podatnikowi. Na przykład, klient może być często nieświadomy, że coś co należy do jego majątku prywatnego, a czego używa do pracy w swojej działalności, można do niej wprowadzić i tym samym obniżyć swoje podatki.

Przeprowadzam więc taki mocny wywiad z klientem i potem decydujemy o tym jak działamy dalej. Zawsze wypytuję klientów o wszystko. To nie wynika z mojego wścibstwa, tylko z chęci pomocy klientowi.

Uwielbiam gdy ktoś jest przede wszystkim szczery. Lepiej powiedzieć prawdę i nie kombinować bo łatwiej mi będzie naprawić pewne błędy i doradzić. Właśnie dzięki szczerości współpraca lepiej się układa i buduje zaufanie – to też jest ważne. Myślę, że zaufanie koniecznie powinno się pojawić pomiędzy parą księgowy – przedsiębiorca. Z moimi klientami mamy ułożone wzajemne zaufanie, o czym świadczą często sytuacje, które spotkają mnie w kontaktach z nimi.

Czyli księgowanie to absolutnie nie jest nudna praca?

Nie, nigdy nie poczułem tego, że jestem znudzony tym wszystkim. Znalazłem to, co lubię, a to ważne.

A tak na sam koniec – lubi Pan swoją pracę?

Tak, tak, tak. Trochę się przebranżawiam, bo oprócz księgowania i doradztwa podatkowego także dużo szkolę i piszę artykuły. Prowadzę szkolenia m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, tak że jest tego trochę, ale uwielbiam to. Księgowanie to jedno, ale lubię też dokształcać ludzi i lubię z nimi rozmawiać.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Szczytno – lista niezawodnych księgowych

W usłudze inFakt Księgowi Klienci zyskują dostęp do sprawdzonych Księgowych i biur rachunkowych ze Szczytna, województwa warmińsko-mazurskiego i z całego kraju. Wszyscy współpracujący z inFaktem Księgowi są wysokiej klasy specjalistami. Wiedzę zdobywali na najlepszych uczelniach, dodatkowo realizując specjalistyczne szkolenia i kursy. Pracowali bądź wciąż pracują w firmach z różnych sektorów gospodarki i o różnych wielkościach. Zaczynając od obsługi osób małych firm, kończąc na etatach w międzynarodowych korporacjach. Naszych Księgowych charakteryzuje pasja do księgowości i chęć ciągłego udoskonalania się i poszerzania wiedzy. Chętnie rozmawiają z Klientami, dzielą się znajomością przepisów i informują o dostępnych możliwościach. Podchodzą z życzliwością do każdego Klienta. Są świadomi, że nie każdy zna się na księgowości (i nie musi się znać, od tego przecież są Księgowi), dlatego cierpliwie tłumaczą i wyjaśniają. Klienci mają możliwość kontaktu osobistego, telefonicznego, internetowego (np. poprzez aplikację inFakt) ze swoimi Księgowymi. Księgowi są wysoko oceniani przez Klientów, a potwierdzeniem tego są komentarze znajdujące się na profilu każdego Księgowego.

Dopełnieniem obsługi realizowanej przez osobistą Księgową jest uzyskanie dostępu do aplikacji inFakt, czyli programu do fakturowania i księgowości. W programie każdy Klient znajdzie funkcjonalności, których potrzebuje – wystawianie faktur, przekazywanie faktur kosztowych, przyjmowanie płatności od kontrahentów i wiele innych. Aplikację można pobrać na tablet i telefon, a co za tym idzie, mieć dostęp do księgowości firmy o każdym czasie i z każdego miejsca, gdzie występuje zasięg internetowy.

Zamknij