inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Szczebrzeszyn i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Szczebrzeszynie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Szczebrzeszynie.

Znajdź księgowego w Szczebrzeszynie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Tak, także dlatego, że wiele kwestii, które dla klientów są problematyczne, dla mnie są oczywiste. Najczęściej znam rozwiązanie danego problemu, bo już kiedyś miałam z nim do czynienia.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Jak wygląda Pani dzień pracy?

Prowadzę swoje biuro rachunkowe i pracuję zdalnie z domu. To dla mnie bardzo duży komfort. Mój dzień pracy nie wygląda codziennie tak samo bo to zależy od części miesiąca. Praca księgowej jest bardzo cykliczna. Co miesiąc pojawia się obowiązek zaksięgowania dokumentów z poprzedniego miesiąca.

O co najczęściej pytają nowi klienci?

Najczęściej pytania klientów pojawiają się już w trakcie współpracy. Kiedy wiem, jaka jest specyfika działalności mojego klienta, jestem w stanie już od początku zaproponować jakieś rozwiązania. Już podczas pierwszej rozmowy sugeruję kontakt telefoniczny przed podjęciem działań, co do których mogą pojawić się wątpliwości. Łatwiej jest przed podjęciem działania skonsultować się z księgowym niż później poprawiać ewentualne błędy.

Jak to jest ze współpracą z innymi księgowymi? Pomagacie sobie często konsultując różne problematyczne kwestie?

Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Zdarza się, że gdy tylko wyartykułuję problem, rozwiązanie pojawia się samo. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy. To wszystko jest oczywiście poparte przepisami, ale przeanalizowanie z kimś danej sytuacji pomaga w znalezieniu właściwego rozwiązania.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Szczebrzeszyn – odkryj sprawdzoną księgową dla firmy

Wśród polskich przedsiębiorców coraz większą popularność zyskuje księgowość online. Możliwość zachowania stałego kontaktu telefonicznie lub e-mailem, opcja przesyłania faktur i innych dokumentów elektronicznie dokumentów to główne zalety tej formy obsługi księgowej. W bazie inFaktu znajduje się kilkaset profili sprawdzonych Księgowych i biur rachunkowych z województwa lubelskiego (np. ze Szczebrzeszyna) i z całej Polski, zajmujących się księgowością online. Część Księgowych pracuje także stacjonarnie, a większość dopuszcza obie formy współpracy – tzn. spotykają się w biurze z Klientami, którzy mają niedaleko swoje siedziby, a z pozostałymi pozostają w kontakcie zdalnie. Księgowi mają szeroką wiedzą ogólną, a część z nich – z racji dodatkowego wykształcenia albo doświadczenia zawodowego – wyspecjalizowała się w obsłudze firm z konkretnych sektorów gospodarki. Księgowi zajmują się m.in. księgowaniem kosztów, informowaniem o wydatkach, których nie można rozliczyć w działalności, wysyłaniem deklaracji do ZUS i US oraz kontaktami z urzędami. Księgowym można także zlecić wystawiania dokumentów sprzedaży czy rozliczenia z pracownikami.

Program do faktur i księgowości, zawarty w aplikacji inFakt pozwala śledzić działania Księgowej, zapewnia bezpieczny obieg dokumentów i ma wiele praktycznych funkcji. Aplikacja jest udostępniona do pobrania na tablety i smartfony, a to oznacza, że wystarczy mieć dostęp do internetu, aby skorzystać z możliwości własnego biura księgowego. inFakt Księgowi to usługa do zarządzania księgowością, którą codziennie wybiera wielu właścicieli firm, ceniących swobodny dostęp do biura rachunkowego swojej firmy.

Zamknij