inFakt ksiegowi

Biura rachunkowe i księgowi w Starachowicach i okolicy

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Starachowicach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Starachowicach.

Znajdź księgowego w Starachowicach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Forma kontaktu nie jest już tak ważna jak jej stałość, a więc świadomość, że w określonych godzinach mogę zadzwonić i mój księgowy jest dyspozycyjny i gotowy do pomocy.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Otwarła Pani własne biuro rachunkowe żeby móc zapewnić większą opiekę nad biznesami swoich klientów. W jaki sposób Pani do tego dąży?

Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby praca z klientem nie była „taśmowa”. Często współpraca z biurem rachunkowym właśnie tak nam się kojarzy, ale ja chciałam móc rzetelnie pracować nad sprawami moich klientów i faktycznie weryfikować każdy dokument. Nie chciałam żeby moja praca sprowadzała się wyłącznie do wklepywania faktur do systemu, bez czasu na ich analizę czy optymalizację.

Co jest dla Pani najważniejsze w tym procesie?

Pracując w ten sposób mam możliwość budowania relacji z każdym klientem. Myślę, że często ten aspekt jest pomijany, a tymczasem klienci zwracają dużą uwagę na to, czy mogą mieć zaufanie do swojego księgowego. Zaufanie z kolei buduje się podczas wspólnych rozmów, dyskusji nad problemami.

Klient powinien wiedzieć, że kiedy zada jakieś pytanie, otrzyma zrozumiałą odpowiedź, zwłaszcza, że przepisy podatkowe nie zawsze są łatwe i jeśli nie zajmujemy się księgowością na co dzień, nie musimy znać brzmienia ustawy, ale warto rozumieć jej sens.

A o co klienci nie pytają, a Pani zdaniem powinni?

W moim odczuciu rzadko klienci pytają o odpowiedzialność księgowego i biura rachunkowego oraz o reprezentację podczas kontroli podatkowej. Wiadomo, że rozpoczynając działalność gospodarczą zakładamy same pozytywne scenariusze, ale zabezpieczenie się przed skutkami tych negatywnych jest równie ważną kwestią.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Księgowy Starachowice – wyszukaj księgową z językami obcymi

Wyróżnikiem usługi inFakt Księgowi jest indywidualne podejścia do każdego Klienta i najwyższej klasy obsługa podatkowo-księgowa i kadrowo-płacowa. Biura księgowe sumiennie prowadzą księgowość i rzetelnie zajmują się dokumentacją firmy. Ramy współpracy ustalane są w porozumieniu z Klientem, dostosowując je do potrzeb i detali firmy. Pakiet działań zawiera uzgodnione usługi, ale jeżeli zajdzie potrzeba – Klienci mogą go poszerzyć o dodatkowe wsparcie. Księgowi współpracujący z inFaktem mają swoje siedziby w kilkuset lokalizacjach na terenie całego kraju oraz niektórzy z nich dopuszczają pracę online. W ten sposób wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców z małych miast i wsi, gdzie brakuje sprawdzonych biur rachunkowych. Właściciel firmy z niedużej miejscowości może nawiązać współpracę z wirtualną Księgową i wszystkie sprawy, które do tej pory wiązały się z długim dojazdem do biura dotychczasowej Księgowej, załatwiać telefonicznie lub wykorzystując aplikację inFakt.

Proponowany zakres współpracy jest bardzo szeroki, ale – jak wspominano wyżej – również elastyczny. Księgowi zajmują się m.in. księgowaniem kosztów, informowaniem o wysokości podatków i składek do zapłacenia, wysyłką deklaracji do ZUS i US, obsługą kadrowo-płacową. Decydują się na usługę Klienci nabywają także program księgowy i do faktur w cenie. Z aplikacji inFakt można korzystać z komputera lub ściągnąć jej wersję na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Szeroka wiedza naszych Księgowych oraz indywidualne podejście do każdego Klienta decyduje, że właściciele firm tak często wybierają naszą usługę.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij