inFakt ksiegowi

Biura rachunkowe i księgowi w Stąporkowie i okolicy

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Stąporkowie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Stąporkowie.

Znajdź księgowego w Stąporkowie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Dbam o to, by informacje, które przekazuję moim klientom były przystępne.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Ilu Pani ma klientów?

Na co dzień mam kontakt z około setką klientów. Oczywiście nie księguję wszystkich samodzielnie, aczkolwiek z każdym z nich staram się porozmawiać. Kontaktuję się z moimi klientami mejlowo i telefonicznie, znam każdego z nich, wiem czym się zajmują i co jest dla nich ważne. Moi klienci nie są dla mnie anonimowi, mimo tego, że jest ich sporo.

Czy klientom często zależy na tym, żeby te relacje były zapoczątkowane osobiście?

Trudno mi oszacować jak procentowo to wygląda, ale zakładam że jest to pewnie 50/50. Są klienci, dla których to bardzo ważne i nie wyobrażają sobie rozpoczynania współpracy online, ale jest też duża grupa klientów, która tego nie potrzebuje. Nie mają czasu na spotkania i uważają, że w dobie internetu wszystko można załatwić za pomocą mejla, skype’a czy telefonicznie. Uważają, że osobiste spotkania nie są potrzebne i taką samą, a być może nawet lepszą relację są w stanie nawiązać komunikując się na odległość.

To, jak wolimy się kontaktować z księgowym pewnie zależy od osobowości, ale zakładam, że każda z tych osób ma rację, a więc niezależnie od formy kontaktu, możemy zbudować relację ze swoim księgowym.

Myślę, że tak. Widzę taką zależność, że wielu młodych przedsiębiorców chętniej nawiązuje współpracę z biurami rachunkowymi oferującymi obsługę na terenie całej Polski. Forma kontaktu nie jest już tak ważna jak jej stałość, a więc świadomość, że w określonych godzinach mogę zadzwonić i mój księgowy jest dyspozycyjny i gotowy do pomocy. Najważniejsze jest to, że klient nie zostaje sam z wątpliwościami lub problemami.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Księgowy Stąporków – skrupulatne księgowe dostępne od teraz

Usługa InFakt Księgowi to obsługa księgowa, świadczona w profesjonalny i przyjazny sposób. Współpracujące z inFaktem Księgowe dużą wagę przykładają do zachowania wysokiej jakości usługi i zaspokojenia potrzeb Klientów. Jakość współpracy oceniają sami Klienci, którzy regularnie wystawiają opinie swoim Księgowym. Komentarze są widoczne na profilach Księgowych i każda osoba, która stoi przed wyborem Księgowej może się z nimi zapoznać. Biura rachunkowe zajmują się obsługą podatkową, księgowo-finansową oraz kadrowo-płacową. Obszar współpracy jest bardzo szeroki i spełni oczekiwania wymagających Klientów, którzy potrzebują czasem wsparcia w nietypowym zakresie. Księgowi ukończyli prestiżowe uczelnie i są doskonale przygotowani do wykonywania swojego zawodu. Wielu z nich ma długoletnie doświadczenie zawodowe jako Główny Księgowy w firmach rozmaitego formatu. Księgowe bez przerwy poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z nowościami i zmianami w prawie. Ponadto nasi Księgowi wykazują mocno prokliencką i przychylną postawę. Są świadomi, że nie każdy przedsiębiorca zna się na księgowości (bo przecież od tego jest Księgowa), dlatego zainteresowanym Klientom cierpliwie tłumaczą i przystępnym językiem wyjaśniają zagmatwane kwestie.

Każdy Klient usługi zyskuje także dostęp do programu do faktur i księgowości online. Aplikacja zawiera wiele funkcji, których celem jest ułatwienie i przyspieszenie codziennych czynności. Program ma także swoją wersję mobilną – do pobrania na każde urządzenie z systemem Android i iOS. Zarejestrowane dokumenty i dane znajdują się bezpiecznie w chmurze, a Klient ma do nich wygodny dostęp.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij