inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Sokołowie Podlaskim i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Sokołowie Podlaskim.

Znajdź księgowego w Sokołowie Podlaskim blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Edyta Żurawska - księgowa z Warszawy
Nie ukrywam, że od klientów często można się dużo nauczyć: mają fajne pomysły zarówno na swój biznes, jak i optymalizacje podatkowe.
Edyta Żurawska , księgowa z Warszawy

Jeśli chodzi o pigułkę tej wiedzy stricte księgowej – ile wiedzy księgowej powinien mieć klient, który rozpoczyna działalność gospodarczą? Czy musi ją mieć w ogóle?

Tak, w mojej ocenie powinien ją mieć. Często gdy spotykam się z klientem po raz pierwszy, gdy dopiero zakłada działalność, staram się przekazać wszystkie informacje, które mogą pomóc w prowadzeniu biznesu. Natomiast po latach pracy i naprawdę dużej ilości kontaktów z klientami, uważam, że zakładając działalność gospodarczą powinniśmy przejść szkolenia. To nie tylko rozmowa z księgowym – mogę wyjaśniać klientowi wszystko tak długo, jak trzeba.

Natomiast jeszcze przed założeniem działalności, przedsiębiorca powinien przejść ogólne szkolenie biznesowe, na którym nauczy się teorii prowadzenia firmy. Także tego, jak przedstawiają się podstawy podatkowe, o co chodzi z ZUS, do którego dnia miesiąca należy odprowadzić należności publiczno-prawne, jakie są możliwości związane z wyborem formy opodatkowania, jak można zoptymalizować koszty…

Nie wystarczy wypisanie w punktach wszystkiego, o czym musimy pamiętać?

W mojej ocenie – nie. Uczestniczyłam kiedyś w takim szkoleniu, które po części dotyczyło spraw po części księgowych, a po części biznesowych. Nauczyłam się na nim bardzo dużo i uważam, że osoby, które chcą prowadzić działalność gospodarczą, powinny przejść takie szkolenia.

Jako księgowa staram się wprowadzić moich klientów w najważniejsze zagadnienia księgowe, ale takie przygotowanie powinno zająć więcej czasu, niż zwykła rozmowa. Moim zdaniem ośmiogodzinne szkolenie biznesowe to absolutne minimum dla początkującego przedsiębiorcy.

A więc nie wystarczy podstawowe przeszkolenie księgowe?

Moje obowiązki obejmują sprawy księgowe i to sporo obejmuje wiele kontekstów. Zakres wiedzy, który do tego potrzebuję jest szeroki i zdobywałam go latami doświadczenia zawodowego. Szkolenia biznesowe pozostawiam innym, natomiast uważam, że naprawdę warto jeszcze przed założeniem działalności gospodarczej skorzystać z takich ofert. Z doświadczenia widzę, że takie przygotowanie pomaga uniknąć wielu błędów na biznesowej drodze.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Sokołów Podlaski – tutaj odkryjesz solidną księgową

inFakt Księgowi to usługa wspierająca właścicieli niedużych firm oraz osób, które dopiero noszą się z zamiarem założenia własnej działalności. Tym drugim, inFakt proponuje pomoc w załatwieniu formalności związanych z założeniem firmy. Na czym polega pomoc? Wyspecjalizowana Księgowa w porozumieniu z Klientem identyfikuje potrzeby firmy, przygotowuje dokumentację i kontaktuje się z urzędami. Rola Klienta ogranicza się do podpisania dokumentów, dostarczonych przesyłką kurierską. Klient może kontynuować współpracę z Księgową lub wybrać biuro rachunkowe albo Księgową, spełniającą oczekiwania. W intuicyjnej wyszukiwarce inFaktu Klient szybko znajdzie księgowość zgodną z potrzebami. To za sprawą możliwości wskazania lokalizacji (np. Księgowa Sokołów Podlaski) i innych kryteriów.

W cenie usługi inFakt Księgowi znajduje się dostęp do aplikacji. Aplikacja inFakt to program do księgowości i program do faktur w jednym. Umożliwia wystawianie i wysyłanie faktur, bezpieczny obieg dokumentów, wykonywanie terminowych przelewów za składkę ZUS i podatki, ubieganie się o finansowanie itp. Aplikacja jest dostępna w wersji mobilnej, a to znaczy, że biuro rachunkowe firmy można nosić ze sobą w kieszeni.

Zamknij