inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Słupsku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Słupsku.

Znajdź księgowego w Słupsku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
Teraz obsługa księgowa tak się rozwinęła, że można wszystko robić zdalnie.
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Czy musimy się spotkać osobiście z księgowym? Załóżmy, że mam tu jakieś faktury, papiery, nie ogarniam tego w ogóle – czy muszę jechać przez całe miasto, żeby mi Pani z tym pomogła?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Myślę, że tak było kiedyś, ale dziś księgowość jest na tyle nowoczesna, że nie ma takiego obowiązku, żeby co miesiąc pamiętać o tym, że do 10 dnia kolejnego miesiąca trzeba zawieźć papiery do biura rachunkowego.

Zarówno moi znajomi, którzy korzystają z obsługi księgowej, jak i moi klienci bardzo to chwalą, że już nie trzeba kompletować dokumentów i pamiętać o tym, żeby je gdzieś zawieźć. Teraz obsługa księgowa tak się rozwinęła, że można wszystko robić zdalnie. Można zrobić zdjęcie faktury i przesłać do tzw. chmury, gdzie wszystkie dokumenty są przechowywane. Nie trzeba nawet mieć komputera przy sobie: wystarczy zainstalować aplikację mobilną, zrobić zdjęcie i przesłać, tak że na koniec miesiąca już jest cały komplet dokumentów. Już na początku kolejnego miesiąca rozliczeniowego ten poprzedni może być już zamknięty. Klient od razu ma wyniki finansowe i może się przygotować do nadchodzących płatności.

To brzmi jak ogromna oszczędność czasu dla klienta. A jak to jest z Pani perspektywy? Czy Pani też oszczędza czas, czy to jest tak naprawdę ta sama praca?

Ja też oszczędzam czas, ale także dlatego, że dokumenty są automatycznie rozczytywane. To mi dodaje wiele czasu żeby chociażby porozmawiać z klientem. I oczywiście ułatwia pracę, bo gdyby nie ta aplikacja, nie mogłabym prowadzić obsługi dla tylu osób. Nie wyobrażam sobie ręcznego wczytywania wszystkich dokumentów dla kilkudziesięciu klientów. Dzięki temu właśnie mam czas: albo na nowych klientów albo na doszkalanie się czy rozwój zawodowy.

Ilu Pani ma klientów?

Obsługuję ponad 70 przedsiębiorców, dodatkowo jeszcze obsługuję spółki z o.o.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Słupsk – tutaj znajdziesz rzetelną księgową

Wyszukiwarka Księgowych jest bezpłatnie udostępniana wszystkim osobom poszukującym swojego pierwszego lub kolejnego Księgowego. W narzędziu znajdują się filtry i opcja sortowania pozwalające szybko znaleźć Księgową lub biuro rachunkowe, najlepiej dopasowane do potrzeb firmy. Przedsiębiorcy ceniący sobie osobistą współpracę z Księgowym powinni wpisać lokalizację, np. Słupsk i zaznaczyć kontakt z Księgowym: osobiście.

Opisy kompetencji oraz wiarygodne opinie pozostawione przez innych Klientów przyspieszą i ułatwią wybór najbardziej skutecznej księgowości. Klienci, którzy zdecydują się na usługę inFakt Księgowi będą obsługiwani przez osobistego, wybranego Księgowego oraz otrzymają w cenie dostęp do aplikacji inFakt. Aplikacja łączy cechy programu do faktur oraz programu do księgowości online. M.in. umożliwia ona wystawienie i wysyłanie zawsze poprawnych faktur, wykonywanie szybkich, terminowych przelewów do ZUS i US czy bieżącą kontrolę wysokości podatków. Z poziomu aplikacji można również złożyc wniosek o finansowanie niezapłaconych faktur.

Zamknij