inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Sępopolu i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Sępopolu.

Znajdź księgowego w Sępopolu blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Działa to (aplikacja inFakt) super i klienci są naprawdę zadowoleni. Widzę to zresztą na bieżąco we współpracy z nimi i słyszę ich opinie.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie. Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego. Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień.

Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

To całkiem wygodnie – brzmi jak dynamiczna współpraca.

Tak, nawet miałem ostatnio taką historię, że zadzwoniłem do klienta, z którym do tej pory kontaktowałem się mejlowo. Odpisuję mu zawsze gdy do mnie napisze, obojętnie czy to jest godzina 23:00, weekend czy środek tygodnia. Ale zadzwoniłem do niego, i on mówi: Panie Piotrze, gdyby Pan teraz nie przeprowadzał ze mną rozmowy to myślałbym już, że rozmawiam z botem bo zawsze uzyskuję szybko odpowiedź.

Ale kontakt mejlowy też jest dobrym rozwiązaniem bo gdy idzie się do biura rachunkowego, zdarza się czasami, że ktoś coś odburknie. No niestety, wszyscy jesteśmy ludźmi. Gdy odpisujemy mejlem to nie widać, że mamy po prostu gorszy dzień – a czasami wszyscy go mamy. Nie oceniam źle osoby, która czasami coś powie ostrzejszym tonem bo uważam, że każdy z nas ma prawo mieć słabszy dzień. Nie wiadomo co się stało rano w domu czy może poprzedniego dnia dlatego nie warto oceniać kogoś, kto odezwał się do nas źle.

Czyli księgowanie to absolutnie nie jest nudna praca?

Nie, nigdy nie poczułem tego, że jestem znudzony tym wszystkim. Znalazłem to, co lubię, a to ważne.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowi Sępopol – tutaj wyszukasz księgową z językiem obcym

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na usługę inFakt Księgowi, nabywają w jednej cenie dwie korzyści. Pierwsza z nich to obsługa księgowa świadczona przez sprawdzone biuro rachunkowe albo Księgową. Klient sam wybiera podmiot do prowadzenia księgowości. Co ważne – Księgowi inFaktu na swoich profilach mają informacje o swoim wykształceniu, dotychczasowym doświadczeniu, specjalizacjach. Dlatego Klient nie musi wskazywać przypadkowej osoby wykonującej zawód Księgowego, ale taką, która odpowiada mu pod względem kompetencji i lokalizacji (to ważne, jeżeli przedsiębiorca poszukuje Księgowej, z którą może spotykać się w swoim mieście, np. w Sępopolu). Księgowi wspierają Klientów w obszarze księgowym (np. księgują koszty), podatkowym (informują o dostępnych formach opodatkowania działalności) i kadrowo-płacowym (wyliczają wynagrodzenie, przygotowują PIT-y pracownicze i zeznania roczne, przygotowują zaświadczenia o dochodach). Zakres usług jest nie tylko szeroki, ale i transparentny tj. Klient dokładnie wie, za co płaci i czego może oczekiwać w ramach oferty.

Druga korzyść z usługi to program do faktur i księgowości inFakt. Program skupia w jednym miejscu wszystkie funkcjonalności, z których Klient z pewnością będzie korzystał – np. opcja wystawiania faktur, stały podgląd wysokości podatków i składek do zapłacenia w najbliższym okresie. Oprócz tego aplikacja ma dodatkowe zalety, których Klient może użyć, kiedy uzna to za stosowne – np. opcję ubiegania się o finansowanie bieżącej działalności. Celem inFaktu jest satysfakcja Klienta, dlatego ciągle udoskonala aplikację, także w oparciu o pomysły i sugestie Klientów.

Zamknij