inFakt Księgowi
Medium

Sabina Rogala-Łukaszewicz

Ten księgowy został zweryfikowany przez inFakt
Księgowa posiada polisę ubezpieczeniową
Księgowa inFakt

Prowadzę księgowość jednoosobowych podmiotów jak i spółek cywilnych, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowych, stowarzyszeń i fundacji, z różnych branż. Pomagam przy założeniu działalności. Wyprowadzam zaległości podatkowe, pomagam przy układach ratalnych.

Profesjonalna obsługa księgowa o wysokim stopniu kompetencji zawodowej, zrozumienie potrzeb klienta oraz planowe działanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej to misja naszej firmy.

Nasz dynamiczny zespół specjalistów zapewnia profesjonalną obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, kadrowych, konsultacji oraz doradztwa przy zakładaniu i w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Pomagamy również przy wyprowadzaniu zaległości księgowych, podatkowych i ZUS.

W ramach usług świadczonych dla Klientów naszego biura prowadzimy zarówno księgi przychodów i rozchodów jak i księgi rachunkowe a na ich podstawie sporządzamy deklaracje podatkowe, rozliczenia roczne oraz sprawozdania finansowe.

Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie i profesjonalnie. Gwarantujemy dyskrecję i poufność wykonywanych usług, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, korzystaniu z nowoczesnych technologii informatycznych, ciągłemu rozwojowi oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby Klienta usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Posiadamy zawsze aktualną polisę OC Biur Rachunkowych, co gwarantuje bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe dla współpracujących z nami Firm.

Pracuję w biurze rachunkowym w Swarzędzu, Poznaniu, Wrześni, Luboniu. Prowadzę także księgowość klientów z całej Polski online i telefonicznie.

Współpraca z infakt

Księgowa współpracuje z inFaktem krócej niż rok

Ubezpieczenie

Księgowa posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilno-prawnej.

Certyfikaty

Ukończone szkoły i szkolenia

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Rachunkowość i Skarbowość
Świadectwo Kwalifikacyjne nr 23451/01 MF uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
Certyfikat Audytora Wewnętrznego II stopnia nr 5086 wydany przez PIKW

Specjalizacje księgowe
Budowlana, Remontowa Doradztwo, Usługi prawne Handel IT Medyczna Transport
Udostępnij

Jak działa usługa

Wlodek@1x Włodek Markowicz opowiada o tym,
jak wygląda w praktyca usługa inFakt Księgowi

Razem z osobistym Księgowym, w cenie dostajesz aplikację do wystawiania faktur, monitorowania księgowości, przesyłania dokumentów kosztowych oraz opłacania podatków - wszystko to również w wersji mobilnej na telefon.

Anuluj Strona w budowie
Anuluj Strona w budowie
Zamknij