inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Rynie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Rynie.

Znajdź księgowego w Rynie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Zawsze wypytuję klientów o wszystko. To nie wynika z mojego wścibstwa, tylko z chęci pomocy klientowi.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

A czy jest taka strefa nieświadomości? Czy są takie kwestie, o które nie pytamy naszego księgowego a jednak powinniśmy?

Hm… Tak naprawdę, dobry księgowy powinien przedstawić klientowi co należy zrobić i przede wszystkim poinformuje go o wszystkim. Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym. Nawet jeżeli rozmawiamy osobiście, w biurze, to warto też później wysłać mejla z najważniejszymi informacjami, czyli wyjaśnić czego my od niego oczekujemy i jakie są zobowiązania księgowego.

Chyba też od księgowego oczekujemy doradztwa podatkowego bo nie wiemy, że to nie jest ta osoba, do której powinniśmy się zwracać.

To też jest taka kultura jeśli chodzi o korzystanie z usług zawodów zaufania publicznego – mówię nie tylko o doradcach podatkowych ale i adwokatach, czy też radcach prawnych. Niechętnie korzystamy z ich usług, wolimy spytać księgowego. Myślę, że przyjdzie taki czas, choć na razie w Polsce jest jak jest. Jeśli będą zarobki wyższe to pewnie będziemy chętniej korzystać z innych usług. Ten aspekt finansowy może tu być przyczyną.

A tak na sam koniec – lubi Pan swoją pracę?

Tak, tak, tak. Trochę się przebranżawiam, bo oprócz księgowania i doradztwa podatkowego także dużo szkolę i piszę artykuły. Prowadzę szkolenia m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, tak że jest tego trochę, ale uwielbiam to. Księgowanie to jedno, ale lubię też dokształcać ludzi i lubię z nimi rozmawiać.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Ryn – wiarygodna lista niezawodnych księgowych

inFakt Księgowi to obsługa księgowa firmy, która już od pierwszych dni działania znacząco poprawia funkcjonowanie firmy na polu księgowo-finansowym, podatkowym i w obszarze kadr i płac. Klient dostaje kompleksowe wsparcie księgowe w osobie doświadczonej Księgowej oraz nabywając dostęp do dobrego programu do fakturowania i księgowości. inFakt do każdego Klienta stara się podejść indywidualnie i elastycznie. Dlatego ofertę można dostosować do detali firmy i preferencji przedsiębiorcy. Klient ma możliwość wybrania Księgowego albo biura rachunkowego wyspecjalizowanego w określonej branży (np. ubezpieczeniowej, edukacyjnej, remontowej). Wśród Księgowych inFaktu znajdują się osoby zajmujące nawet tak specyficzną dziedziną, jak prowadzenie księgowości osobom współpracującym z Uber, Taxify itp. Dzięki takiemu dopasowaniu, Klient ma pewność, że księgowość firmy powierzył w odpowiednio zaufane ręce. Wszyscy Księgowi inFaktu są wysokiej klasy specjalistami. Wiedzę zdobywali kształcąc się na prestiżowych uczelniach, praktykę – pracując w firmach z różnych sektorów gospodarki zatrudniających od 0 (osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą) do kilku tysięcy pracowników (koncerny i korporacje). Księgowi wciąż się doszkalają na studiach podyplomowych, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Na bieżąco śledzą zmiany w prawie i w ustawach, aby w odpowiednim czasie poinformować o nich Klienta.

Aplikacja inFakt upraszcza przedsiębiorcom księgowość i łączy najważniejsze funkcje w jednym miejscu: wystawianie faktur, otrzymywanie przelewów za faktury, rozliczanie z US i ZUS. Jawna cena usługi i bogaty pakiet korzyści sprawia, że z oferty chętnie korzystają nie tylko przedsiębiorcy z Ryna, z Warmii i Mazur, ale i z całej Polski.

Zamknij