inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Ryki i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Rykach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Rykach.

Znajdź księgowego w Rykach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Ja od początku sygnalizuję, o czym należy pamiętać i co trzeba wiedzieć.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

O co najczęściej pytają nowi klienci?

Najczęściej pytania klientów pojawiają się już w trakcie współpracy. Kiedy wiem, jaka jest specyfika działalności mojego klienta, jestem w stanie już od początku zaproponować jakieś rozwiązania. Już podczas pierwszej rozmowy sugeruję kontakt telefoniczny przed podjęciem działań, co do których mogą pojawić się wątpliwości. Łatwiej jest przed podjęciem działania skonsultować się z księgowym niż później poprawiać ewentualne błędy.

Jak to jest ze współpracą z innymi księgowymi? Pomagacie sobie często konsultując różne problematyczne kwestie?

Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Zdarza się, że gdy tylko wyartykułuję problem, rozwiązanie pojawia się samo. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy. To wszystko jest oczywiście poparte przepisami, ale przeanalizowanie z kimś danej sytuacji pomaga w znalezieniu właściwego rozwiązania.

Księgowość nie jest w takim razie pracą dla samotnego wilka.

Absolutnie nie jest! Codziennie kontaktujemy się z klientami i z urzędnikami. Umiejętność komunikowania się jest bardzo ważna.

Od jak dawna jest Pani księgową?

Od zawsze! A tak naprawdę jestem księgową już od 19 lat. To bardzo długo. Z inFaktem współpracuję już od ponad 4 lat.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Księgowy Ryki – lista skrupulatnych księgowych

Prowadzenie księgowości jest obowiązkiem każdej firmy, niezależnie od branży, liczby zatrudnionych pracowników, obrotów rocznych itd. Prawidłowo prowadzona księgowość jest bardzo ważna, gdyż czasem drobne niedopatrzenie, przekroczenie terminu, może nieść za sobą poważne konsekwencje. Dlatego, szukając Księgowego lub biura rachunkowego, nie warto zdawać się na przypadek. Decydując się na Księgową z inFaktu, zyskujemy pewność, że księgowość będzie prowadzona poprawnie i najstaranniej, jak jest to możliwe. Przy profilach Księgowych znajdują się opisy ich wykształcenia i doświadczenia, dlatego Klienci mogą powierzyć księgowość swojej firmy w ręce osoby, która odpowiada im pod kątem swoich kompetencji. Księgowi pracują nie tylko w biurach w województwie lubelskim, ale i na terenie całego kraju.

Usługa inFakt Księgowi skoncentrowana jest nie tylko na prawidłowej, tj. zgodnej z obowiązującymi przepisami, obsłudze księgowej, ale i proklienckim podejściu. Klienci mogą liczyć na stały kontakt z Księgowymi (np. poprzez aplikację inFakt) oraz bezzwłoczne odpowiadanie na pytania. Zawarty w cenie usługi program do faktur i księgowości usprawnia pracę przedsiębiorcy. Program pozwala monitorować działania Księgowej, wystawiać dokumenty sprzedaży oraz posiada wiele niestandardowych funkcjonalności np. opcję tworzenia zdefiniowanych list produktów, usług, kontrahentów. Aplikację można pobrać na tablet albo smatrfon (lub inne urządzenie mobilne z system Android i iOS). inFakt Księgowi optymalizuje koszty, oszczędza czas i zapewnia przedsiębiorcom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Zamknij