inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Ruciane-Nida i okolice (0)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Nie znaleźliśmy księgowych spełniających Twoje kryteria

Spróbuj zmienić ustawienia filtrów lub ograniczyć ich ilość

Sprawdź listę polecanych księgowych w Rucianem-Nidzie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Rucianem-Nidzie.

Znajdź księgowego w Rucianem-Nidzie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Tak naprawdę, dobry księgowy powinien przedstawić klientowi co należy zrobić i przede wszystkim poinformuje go o wszystkim
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy Pana klienci są z miasta, w którym Pan mieszka, czyli z Olsztyna, czy z całej Polski?

Nie, z całej Polski. Kontaktuję się z nimi telefonicznie lub mejlowo, i klienci sobie to chwalą. Mam klientów z Olsztyna, oczywiście, ale myślę, że to będzie około 20 procent wszystkich moich klientów. Pozostali są z całej Polski i tutaj nie ma żadnej bariery. Przy dzisiejszym dostępnie do usług księgowego nie ma to znaczenia, a nawet wręcz przeciwnie, myślę, że to wiele ułatwia. Wożenie dokumentów do biura rachunkowego jest uciążliwe, i dla klienta i dla księgowego.

Wróćmy na chwilę do przepisów. Jak często trzeba je sprawdzać? Jak bardzo trzeba być z nimi na bieżąco?

W mojej pracy prawie codziennie czytam i sprawdzam. Posługuję się platformą i dostaję mejle kiedy zmienia się dana ustawa. Na przykład, gdy zmienia się ustawa o VAT, dostaję od razu powiadomienia.

Z racji tego, że jestem też doradcą podatkowym dostaję też – jak i inni wpisani na listę Krajowej Izby Doradców Podatkowych – akty prawne z zakresu prawa podatkowego do zapoznania i zaopiniowania. Dlatego też wiem trochę wcześniej o wszelkich zmianach zanim ustawa wejdzie w życie. Nieraz pewne zmiany nie przechodzą, ale wiem co Ministerstwo planowało.

Z drugiej strony to jest pułapka bo nie wolno zapamiętywać ustaw. Trzeba wiedzieć gdzie szukać. Zwłaszcza jeżeli mamy jakieś specyficzne sytuacje trzeba zajrzeć do ustawy i sprawdzić, czy na pewno stan prawny się nie zmienił czy jest taki sam, i to jest bardzo ważne.

Jeśli chodzi o te „twarde” informacje, przepisy, ustawy to już wiemy, ale czy korzysta Pan też z innych źródeł wiedzy? Z tipów, wskazówek, blogów, aplikacji?

Jeśli chodzi o poszerzanie zakresu wiedzy to fajnie jest… pisać. Sam piszę posty na bloga inFaktu, a robię to po to, żeby sobie odświeżać tę wiedzę. Pisząc artykuł muszę nieraz zajrzeć do nawet kilku aktów prawnych i je zweryfikować. Codziennie czytam prasę, często zaglądam na blogi, ale tylko takie, którym ufam. Mam swoje ulubione i widzę, że jest tam coś fajnego.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Ruciane-Nida – zobacz bazę księgowych

inFakt Księgowi ułatwia funkcjonowanie firmy na gruncie finansowo-podatkowym, tym samym wspierając przedsiębiorców, którzy zyskują więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu. Na usługę składa się kilka produktów, połączonych w spójną całość. Na wstępie warto wspomnieć o nabyciu dostępu do programu do księgowości i faktur. Aplikacja jest do pobrania także na tablety i smartfony. Wystarczy mieć zasięg internetowy, aby zyskać nieograniczony dostęp do praktycznych funkcji. Np. koszty można przekazywać do księgowości, robiąc zdjęcie dokumentu aparatem w telefonie lub wystawić faktury kontrahentom od razu po wykonaniu usługi.

Ponadto, w ramach usługi, Klienci zyskują opiekę osobistej Księgowej lub biura rachunkowego. Ofertę obsługi księgowej wyróżnia opcja dostosowania zakresu współpracy do profilu firmy. Klient ma pewność, że księgowość firmy prowadzona jest przez wyspecjalizowanego w branży Księgowego, który zapewnia najwyższą jakość usług. W prostej wyszukiwarce Klient zaznacza obszary, w których powinna specjalizować się Księgowa i inne parametry, np. lokalizację w Rucianem-Nidzie. Usługa inFakt Księgowi umiejętnie wykorzystuje możliwości łatwego kontaktowania się i nowoczesnych technologii. inFakt dostrzega potrzeby swoich Klientów i dostarcza im praktyczne rozwiązania.

Zamknij