inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Różan i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Różanie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Różanie.

Znajdź księgowego w Różanie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Edyta Żurawska - księgowa z Warszawy
Wszystkie tematy w księgowości już są mi bliskie i w razie potrzeby wiem gdzie szukać, żeby znaleźć odpowiedź.
Edyta Żurawska , księgowa z Warszawy

Zacznijmy od początku – od jak dawna jest Pani księgową?

W styczniu 2020 minie 10 lat od kiedy zostałam księgową.

Czy to dużo czy mało? Jak Pani to widzi po 10 latach w zawodzie?

W mojej ocenie to dużo, i to jest taki moment, w którym księgowy ma tyle wiedzy ile powinien mieć. Nie mogę powiedzieć, że wszystko wiem, ponieważ w podatkach nigdy nie ma takiej możliwości. Ciągle coś się zmienia, a ilość wiedzy, którą trzeba przyswoić jest bardzo obszerna, natomiast po 10 latach w zawodzie księgowej stwierdzam, iż wiem już bardzo dużo. Pierwsze 5 lat w zawodzie uczy najwięcej. Teraz już żadna sytuacja, żadne pytanie podczas spotkania z klientem mnie nie zaskakuje.

Księgowość wydaje się bardzo dynamicznym zawodem. Trudno tutaj osiąść na wygodnej mieliźnie i spokojnie pracować do emerytury.

Rzeczywiście, choć może się wydawać, że to mało dynamiczny zawód, ale to nie jest tak do końca. To zależy od tego, czym konkretnie zajmujemy się jako księgowi. Jeżeli na przykład codziennie księgujemy faktury sprzedażowe lub kosztowe w bardzo dużej firmie to robimy dość powtarzalne czynności. Nadzór nad księgowym w takim wypadku sprawuje doradca podatkowy i przekazuje gotowe schematy, według których pracujemy. W takim wypadku to rzeczywiście może się wydawać monotonne.

Księgowy Różan – upewnij się, czy wybrałeś sumienną księgową

inFakt wspiera przedsiębiorców wierzących, że czas to pieniądz. Marka daje dostęp do nowoczesnej usługi inFakt Księgowi, która umożliwia szybkie znalezienie dopasowanej Księgowej. Umożliwia to prosta porównywarka z określeniem lokalizacji (np. Księgowa z Różana) i innych pożądanych atrybutów. Rzetelne opinie, które znajdują się przy opisach Księgowych pozwalają dokonać wyboru i mieć pewność, że wytypowana Księgowa lub biuro rachunkowe skrupulatnie zajmie się księgowością firmy, a Klient będzie mógł skupić się na biznesie.

W cenie usługi inFakt Księgowi znajduje się także dostęp do aplikacji inFakt, będącej połączeniem programu do faktur i do księgowości. Aplikacja jest udostępniona do pobrania na urządzenia mobilne, toteż wszystkie księgowo-finansowe sprawy firmy można wygodnie załatwiać podczas przerwy na lunch, w pociągu czy pomiędzy spotkaniami z kontrahentami. Przekazywanie faktur kosztowych do księgowości za pomocą aparatu w telefonie, wystawianie faktur wpisując tylko NIP kontrahenta – to funkcje pozytywnie oceniane przez Klientów będących w ciągłym biegu. inFakt Księgowi to sprawdzona usługa zdolna realnie zaoszczędzić czas Klientów.

Zamknij