inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Reszlu i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Reszlu.

Znajdź księgowego w Reszlu blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Zawsze wypytuję klientów o wszystko. To nie wynika z mojego wścibstwa, tylko z chęci pomocy klientowi
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Zacznijmy od najbardziej podstawowej rzeczy, czyli od jak dawna zajmuje się Pan księgowością?

Ojej… Tak naprawdę… Pierwsze kroki w zawodzie postawiłem w 2004, 2005 roku.

A czy Pan chciał pracować w kadrach i księgowości, czy to się stało przez przypadek?

O pracy w kadrach nigdy nie myślałem, natomiast w księgowości na pewno chciałem pracować. Matematyka była mi bliska, na opak niż na ogół bywa. Nie przysparzała mi w szkole żadnych problemów i myślę, że wybrałem księgowość dlatego, że te liczby gdzieś tam zawsze mi się w życiu przetaczały… Nie wiedziałem co robić, bo studiowałem administrację, czyli kierunek bardziej humanistyczny aniżeli ścisły, ale stało się jak się stało. Później dodatkowo zrobiłem studia podyplomowe z rachunkowości.

Czyli liczby i logika. A czym dla pana jest księgowość? Czy to jest naprawdę coś tak strasznie skomplikowanego, czy da się to jednak opanować i ogarnąć?

Zdecydowanie da się to opanować i ogarnąć, to bez dwóch zdań! Księgowość to fajna rzecz, którą ja na przykład lubię bardzo – może stety albo i niestety, zawsze są różne przypadki. Każdy jest inny i tutaj trzeba dużo rozpatrywać. Może nieskromnie dodam, że w księgowości potrzeba dużo takiego analitycznego myślenia. Nie można uśpić siebie samego, a więc księgując na pamięć na pewno daleko nie zajdziemy. Trzeba zawsze na bieżąco sprawdzać czy przepisy się nie zmieniły.

Niestety około pięciu lat temu uwolniono zawód księgowego. To spowodowało, że teraz każdy może otworzyć biuro rachunkowe, nawet osoba, która z księgowością nigdy nie miała styczności. Wystarczy mieć polisę, a tak naprawdę ta polisa niewiele chroni. Prowadząc KPiR-kę [księgę przychodów i rozchodów] nie trzeba nawet mieć żadnej polisy. Wystarczy mieć pełną zdolność do czynności prawnych i nie być ukaranym za przestępstwo skarbowe.

Mam certyfikat Ministerstwa Finansów, który wcześniej jeszcze był wymagany. Jakość usług księgowych zdecydowanie była lepsza, dziś często spotykam się z poprawkami. Przepisy są tak dynamiczne, weźmy chociażby pod uwagę ten i zeszły rok – zmiany są kolosalne i jeżeli tego nie będziemy pilnować to słabo to będzie wyglądać. Już nie raz naprawiałem po kimś – a to nie jest łatwe, bo lepiej zrobić coś od początku.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Reszel – upewnij się, że wybrałeś solidną księgową

inFakt Księgowi to obsługa księgowa firm w obszarze księgowo-finansowym. Usługę wyróżnia możliwość dopasowania zakresu współpracy do potrzeb firmy i preferencji właściciela biznesu. Krótko mówiąc – Klient nie płaci za usługi, których nie potrzebuje. Miejsce prowadzenia działalności jest bez znaczenia. Wśród współpracujących z inFaktem podmiotów znajdują się Księgowi i biura rachunkowe świadczące usługę stacjonarnie w biurze lub online. Klienci sami wskazują podmiot do obsługi księgowej firmy. Należy wspomnieć, że prowadzona dokumentacja przechowywana jest elektronicznie w aplikacji inFakt. Ma to znaczenie z dwóch powodów. Po pierwsze – dostęp do dokumentów jest wygodny i stały.

Księgowi inFaktu to prawdziwi profesjonaliści chętnie dzielący się wiedzą. Wyczerpująco odpowiadają na pytania Klientów i informują o dostępnych rozwiązaniach. Wciąż się dokształcają – kończą studia podyplomowe, uczestniczą w kursach i szkoleniach, czytają branżowe publikacje i śledzą zmiany w prawie. Wraz ze wsparciem księgowym, Klienci zyskują program do faktur i księgowości. Program zawarty jest w aplikacji inFakt – do pobrania także na urządzenia mobilne. Zaletą usługi inFakt Księgowi jest również jej jawna cena.

Zamknij