inFakt ksiegowi

Biura rachunkowe i księgowi w Radzyniu Podlaskim i okolicy

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Radzyń Podlaski i okolice (3)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Radzyniu Podlaskim i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Radzyniu Podlaskim.

Znajdź księgowego w Radzyniu Podlaskim blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Współczesna technologia bardzo ułatwia pracę w księgowości. Doskonale widzę, jakie mamy możliwości przyspieszenia i usprawniania księgowania.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Jak to jest ze współpracą z innymi księgowymi? Pomagacie sobie często konsultując różne problematyczne kwestie?

Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Zdarza się, że gdy tylko wyartykułuję problem, rozwiązanie pojawia się samo. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy. To wszystko jest oczywiście poparte przepisami, ale przeanalizowanie z kimś danej sytuacji pomaga w znalezieniu właściwego rozwiązania.

Księgowość nie jest w takim razie pracą dla samotnego wilka.

Absolutnie nie jest! Codziennie kontaktujemy się z klientami i z urzędnikami. Umiejętność komunikowania się jest bardzo ważna.

A z drugiej strony rozwój technologiczny w zawodzie księgowego w jakiś sposób wpływa na uproszczenie tych kontaktów. Jak się Pani pracuje w aplikacji inFaktu?

Różnie. Na pewno dużym ułatwieniem jest sprawność obiegu dokumentu. Klient ma możliwość zrobienia zdjęcia fakturze i zamieszczenia go bezpośrednio w aplikacji. Czasami trzeba zachować ostrożność, bo aplikacja sama podpowiada sposoby księgowania i trzeba szczegółowo sprawdzać ich poprawność.

Jestem księgową „starej daty”: lubię widzieć na papierze co się dzieje, sprawdzić wszystko dokładnie i mieć pewność, że wszystko jest w porządku z dokumentami. Algorytm jednak nie jest człowiekiem, więc zwrócenie uwagi na poprawność księgowania jest bardzo ważne. Zdarza się, że coś się błędnie zaksięguje i wtedy trudniej jest to poprawić niż zrobić to samo od początku. Dostrzec błąd to jedno, ale odksięgowanie dokumentu i zaksięgowanie go ponownie zajmuje więcej czasu.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Księgowy Radzyń Podlaski – tutaj lista solidnych księgowych

Zdalne prowadzenie księgowości to idealne wyjście dla przedsiębiorców, którzy prywatnie lub zawodowo często podróżują i nie mają możliwości, aby dojeżdżać do biura Księgowej. Wybierając usługę inFakt Księgowi otrzymują oni dostęp do najlepszych online biur rachunkowych w kraju. Oprócz oferty współpracy zdalnej, inFakt proponuje współpracę metodą tradycyjną. W takim przypadku Księgowy spotyka się z Klientem w uzgodnionej lokalizacji (np. w Radzyniu Podlaskim) albo dojeżdża do jego siedziby. Tryb współpracy jest elastyczny i dostosowywany do oczekiwań Klienta. Wybrana Księgowa lub biuro księgowe prowadzi księgowość firmy i zajmuje się dokumentacją. W ramach usługi Księgowy sprawuje opiekę nad obszarem rachunkowym, podatkowym lub kadrowo-płacowym. Ramy współpracy dopasowane są do potrzeb Klienta. Dzięki temu płaci on wyłącznie za wsparcie, z którego realnie korzysta.

inFakt Księgowi to także dostęp (w cenie) do aplikacji inFakt, czyli do programu do fakturowania i księgowości online. Aplikacja (w wersji mobilne) umożliwia m.in. sporządzanie dokumentów sprzedaży, korzystając z tabletu albo telefonu. To rozwiązanie jest szczególnie wygodne w przypadku Klientów działających w branży usługowej, którzy usługę wykonują u swojego Klienta – np. mobilne kosmetyczki, fryzjerki, osoby trudniące się naprawą sprzętów. Tacy przedsiębiorcy, po wykonaniu usługi, nie muszą wracać do biura, aby wystawić fakturę – wystarczy smartfon, który i tak każdy nosi przy sobie.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij