inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Pieniężno i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Pieniężnie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Pieniężnie.

Znajdź księgowego w Pieniężnie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Z moimi klientami mamy ułożone wzajemne zaufanie, o czym świadczą często sytuacje, które spotkają mnie w kontaktach z nimi
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Przejdźmy do pracy z klientem. Ilu Pan ma klientów?

Około 30.

To dużo, czy mało?

Przy moim etacie, myślę, że to dużo. Tak naprawdę mam 8 godzin na etacie i dodatkowo 30 klientów – to dość sporo. Już z tego dnia mało zostaje, ale spokojnie daję sobie radę. Tak organizuję się w życiu, że udaje mi się wszystko ogarnąć.

Czy w takim razie dobrze jest znać branżę swojego klienta? Czy znajomość branży klienta ułatwia Panu współpracę z nim? Czy może to nie ma aż takiego znaczenia?

Ma znaczenie. Jeżeli ktoś się specjalizuje, na przykład w branży prawnej, wie więcej o specyfice tego zawodu, jak co „można ugryźć”. Jeżeli ktoś specjalizuje się w produkcji, czyli obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne to też pewnie jest mu łatwiej.

Niektórzy księgowi mają swoje specjalizacje – znam księgowego, który pracuje tylko z radcami prawnymi i nie obsługuje żadnej innej gałęzi. Tak sobie wybrał, tak się zresztą reklamuje, ma sporo klientów i współpracuje tylko z radcami. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo pomyślałem, że to może rodzić konkurencję pomiędzy jego klientami, ale okazuje się, że to im nie przeszkadza. Mój znajomy jest zadowolony bo specyfika, w której pracuje jest jedna i cały czas się w tym dokształca.

A tak na sam koniec – lubi Pan swoją pracę?

Tak, tak, tak. Trochę się przebranżawiam, bo oprócz księgowania i doradztwa podatkowego także dużo szkolę i piszę artykuły. Prowadzę szkolenia m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, tak że jest tego trochę, ale uwielbiam to. Księgowanie to jedno, ale lubię też dokształcać ludzi i lubię z nimi rozmawiać.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Pieniężno – sprawdzone księgowe w biurze i zdalnie

inFakt stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę finansowo-księgową. W tym celu uruchomiona została usługa inFakt Księgowi, czyli opieka osobistej Księgowej i dostęp do bezkonkurencyjnego programu do księgowości i faktur. Z usługi mogą skorzystać nie tylko Klienci z Pieniężna, Warmii i Mazur, ale i z całej Polski. Dotyczy to także przedsiębiorców z małych miejscowości, w których występuje niedobór biur rachunkowych. Dzięki opcji wyboru księgowości online mogą oni załatwiać wszelkie sprawy bez spotykania się z Księgową. Wszystko za pomocą aplikacji inFakt, telefonicznie lub email. Świadczona obsługa księgowa wykonywana jest kompleksowo. To Klient decyduje o charakterze wsparcia, którego potrzebuje. Z usługi chętnie korzystają przedsiębiorcy poszukujący pierwszego Księgowego, jak i zdecydowani zmienić dotychczasową księgowość. Klient sam wskazuje Księgową lub Księgowego do obsługi swojej firmy.

Powierzając obsługę rachunkową i kadrową Księgowym inFaktu, Klient zyskuje nie tylko pewność poprawnych rozliczeń, ale i zapewnia sobie poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Program do faktur i księgowości usprawnia i przyspiesza codzienne czynności. Warto wspomnieć o możliwości np. szybkiego wystawiania faktur, terminowego opłacania podatków i składek, a nawet ubiegania się o finansowanie.

Zamknij