inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Pasym i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Pasymiu i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Pasymiu.

Znajdź księgowego w Pasymiu blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Księgowanie to jedno, ale lubię też dokształcać ludzi i lubię z nimi rozmawiać
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Przejdźmy do pracy z klientem. Ilu Pan ma klientów?

Około 30.

To dużo, czy mało?

Przy moim etacie, myślę, że to dużo. Tak naprawdę mam 8 godzin na etacie i dodatkowo 30 klientów – to dość sporo. Już z tego dnia mało zostaje, ale spokojnie daję sobie radę. Tak organizuję się w życiu, że udaje mi się wszystko ogarnąć.

Czyli księgowanie to absolutnie nie jest nudna praca?

Nie, nigdy nie poczułem tego, że jestem znudzony tym wszystkim. Znalazłem to, co lubię, a to ważne.

A w temacie sprawnej współpracy z klientem. Korzysta Pan z aplikacji inFaktu – jak Pan ocenia jej pomoc w pracy?

Przede wszystkim klienci ją chwalą i mówią po prostu, że to super sprawa. Tak jak powiedziałem, nie muszą jechać do mnie przez całe miasto bo trzeba zawieźć dokumenty do księgowego, czyli wszystko nazbierać i tak dalej… Na przykład: klient jedzie do sklepu, kupuje coś na firmę, wsiada do samochodu, stoi na światłach – a nie, telefonu nie wolno używać w samochodzie! A więc stoi pod sklepem, wyjmuje telefon i robi zdjęcie – i ta faktura już jest u mnie.

Ja widzę ją od razu a już za dwa dni klient ma ją zaksięgowaną, czyli widzi na bieżąco jak się kształtują jego podatki. Nie dzwoni do biura rachunkowego bo tam zazwyczaj dokumenty są przywożone na przykład po piątym dniu miesiąca. Zanim się dowie o podatkach, będzie prawie koniec miesiąca i już trzeba je płacić. Natomiast w tym przypadku klient kupuje to, co potrzebuje, ja mu to na bieżąco księguję i już od początku miesiąca rozliczeniowego widzi jak się jego podatki kształtują./

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Pasym – sprawdź, czy wybrałeś doświadczoną księgową

Każdy z Klientów usługi inFakt Księgowi otrzymuje nie tylko dostęp do aplikacji inFakt, ale i wsparcie Księgowej lub biura rachunkowego. Na wysoką jakość usługi składa się specjalistyczna wiedza Księgowych i praca innych działów inFaktu. Pracownicy odpowiedzialni za budowanie satysfakcji Klienta proponują nowe rozwiązania, programiści i dział IT wciąż udoskonalają aplikację. Priorytetem inFaktu jest zadowolenie Klienta i świadomość, że powierzył księgowość firmy w dobre ręce. M.in. dlatego inFakt cyklicznie prosi Klientów o ocenę współpracy z ich osobistymi Księgowymi. Wystawione opinie są widoczne dla wszystkich zainteresowanych (nie tylko Klientów usługi), którzy mogą się nimi podpierać, wybierając Księgowego lub Księgową do obsługi swojego biznesu.

Księgowi inFaktu posiadają rozległą wiedzę ogólną a niektórzy wyspecjalizowali się w prowadzeniu księgowości firm z konkretnych branż. Wszystkich łączy jedno – ciągłe poszerzanie swoich kompetencji i proklienckie podejście. Usługa dopasowywana jest do profilu firmy i potrzeb Klientów. Księgowi zajmują się m.in.księgowaniem faktur kosztowych, informowaniem Klientów o wysokości składek ZUS, podatku dochodowego i VAT do zapłacenia. Wspierają także przedsiębiorców zatrudniających pracowników – wyliczają wynagrodzenia, przygotowują PIT-y i zeznania roczne, sporządzają zaświadczenia o zatrudnieniu itd. Aplikacja inFakt pełni funkcję dobrego programu do faktur i księgowości. Można ją pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS i dokonywać różnych operacji z dowolnego miejsca i o każdej porze (np. po wykonaniu usługi u kontrahenta od razu wystawić fakturę za pomocą telefonu).

Zamknij