inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Ożarów i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Ożarowie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Ożarowie.

Znajdź księgowego w Ożarowie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Klient powinien wiedzieć, że kiedy zada jakieś pytanie, otrzyma zrozumiałą odpowiedź, zwłaszcza, że przepisy podatkowe nie zawsze są łatw.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Otwarła Pani własne biuro rachunkowe żeby móc zapewnić większą opiekę nad biznesami swoich klientów. W jaki sposób Pani do tego dąży?

Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby praca z klientem nie była „taśmowa”. Często współpraca z biurem rachunkowym właśnie tak nam się kojarzy, ale ja chciałam móc rzetelnie pracować nad sprawami moich klientów i faktycznie weryfikować każdy dokument. Nie chciałam żeby moja praca sprowadzała się wyłącznie do wklepywania faktur do systemu, bez czasu na ich analizę czy optymalizację.

Co jest dla Pani najważniejsze w tym procesie?

Pracując w ten sposób mam możliwość budowania relacji z każdym klientem. Myślę, że często ten aspekt jest pomijany, a tymczasem klienci zwracają dużą uwagę na to, czy mogą mieć zaufanie do swojego księgowego. Zaufanie z kolei buduje się podczas wspólnych rozmów, dyskusji nad problemami.

Klient powinien wiedzieć, że kiedy zada jakieś pytanie, otrzyma zrozumiałą odpowiedź, zwłaszcza, że przepisy podatkowe nie zawsze są łatwe i jeśli nie zajmujemy się księgowością na co dzień, nie musimy znać brzmienia ustawy, ale warto rozumieć jej sens.

Z każdym klientem ma Pani kontakt i stara się go Pani podtrzymywać. Jak buduje się takie relacje?

Najważniejsze jest rozpoczęcie współpracy. Na początku, kiedy klient przychodzi do mojego biura i nierzadko jest świeżo po otwarciu działalności, zawsze ma mnóstwo pytań i wątpliwości. Często też boi się jak to wszystko będzie – czy ten biznes wypali, czy się odnajdzie w nowej roli. Dlatego to ważne, żeby nawiązał z księgowym relację i nabrał poczucia, że jest ktoś, kto się jego firmą zaopiekuje od tej troszkę trudniejszej strony, czyli właśnie księgowej.

Myślę, że każdy właściciel biura rachunkowego powinien postarać się, żeby przeprowadzić klienta przez ten pierwszy, najtrudniejszy etap. Później, po miesiącu czy dwóch pewne kwestie stają się prostsze. Wtedy ten kontakt księgowego z klientem nie jest już tak potrzebny jak na samym początku.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Ożarów – zobacz katalog skrupulatnych księgowych

Główną ideą usługi inFakt Księgowi jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Księgowi, którzy współpracują z inFaktem, zajmują się prowadzeniem pełnej księgowości firmy lub określonego jej wycinka – jest to indywidualnie ustalane z każdym Klientem. Zadaniem Księgowych jest m.in. księgowanie faktur kosztowych, wysyłka deklaracji do urzędów, przygotowywanie dokumentów do PFRON, rozliczanie pracowników i zleceniobiorców, sporządzanie i wysyłka PIT-ów zeznań rocznych. Księgowe pracują we własnych biurach w różnych lokalizacjach (np. w Ożarowie), dojeżdżają do siedzib Klientów lub zdalnie obsługują Klientów z całego kraju. Księgowe pozostają w stałym kontakcie z Klientami – poprzez aplikację inFakt lub telefonicznie. Szybki przepływ informacji jest niezbędny dla płynnego i efektywnego działania.

Księgowi inFaktu mają szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków, kadr i płac, a niektórzy wyspecjalizowali się w obsługiwaniu firm działających w konkretnym sektorze gospodarki. Wśród nich znajdują się nowe, nowe niszowe dziedziny – np. obsługa transportu typu Uber. Usługa księgowa jest dopasowana do profilu firmy i potrzeb Klienta. Aplikacja inFakt pełni funkcję dobrego programu do faktur i księgowości. Można ją pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS i dokonywać różnych operacji z dowolnego miejsca i o każdej porze (np. po wykonaniu usługi u kontrahenta od razu wystawić fakturę za pomocą telefonu). inFakt Księgowi jest chętnie polecana przez przedsiębiorców, co jest najlepszą rekomendacje jej wysokiej jakości.

Zamknij