inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Olecko i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Olecku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Olecku.

Znajdź księgowego w Olecku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy Pana klienci są z miasta, w którym Pan mieszka, czyli z Olsztyna, czy z całej Polski?

Nie, z całej Polski. Kontaktuję się z nimi telefonicznie lub mejlowo, i klienci sobie to chwalą. Mam klientów z Olsztyna, oczywiście, ale myślę, że to będzie około 20 procent wszystkich moich klientów. Pozostali są z całej Polski i tutaj nie ma żadnej bariery. Przy dzisiejszym dostępnie do usług księgowego nie ma to znaczenia, a nawet wręcz przeciwnie, myślę, że to wiele ułatwia. Wożenie dokumentów do biura rachunkowego jest uciążliwe, i dla klienta i dla księgowego.

Czyli kontakt telefoniczny lub mejlowy. Ale czy jest taka sytuacja, w której trzeba się spotkać z księgowym? W której ten kontakt osobisty naprawdę jest konieczny?

Może tak być, ale jeśli chodzi o moich klientów to jeszcze żaden nie miał potrzeby żebym musiał się z nim spotkać.

To całkiem wygodnie – brzmi jak dynamiczna współpraca.

Tak, nawet miałem ostatnio taką historię, że zadzwoniłem do klienta, z którym do tej pory kontaktowałem się mejlowo. Odpisuję mu zawsze gdy do mnie napisze, obojętnie czy to jest godzina 23:00, weekend czy środek tygodnia. Ale zadzwoniłem do niego, i on mówi: Panie Piotrze, gdyby Pan teraz nie przeprowadzał ze mną rozmowy to myślałbym już, że rozmawiam z botem bo zawsze uzyskuję szybko odpowiedź.

Ale kontakt mejlowy też jest dobrym rozwiązaniem bo gdy idzie się do biura rachunkowego, zdarza się czasami, że ktoś coś odburknie. No niestety, wszyscy jesteśmy ludźmi. Gdy odpisujemy mejlem to nie widać, że mamy po prostu gorszy dzień – a czasami wszyscy go mamy. Nie oceniam źle osoby, która czasami coś powie ostrzejszym tonem bo uważam, że każdy z nas ma prawo mieć słabszy dzień. Nie wiadomo co się stało rano w domu czy może poprzedniego dnia dlatego nie warto oceniać kogoś, kto odezwał się do nas źle.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Olecko – tutaj katalog niezawodnych księgowych

Usługa infakt Księgowi jest to połączenie rozległej wiedzy człowieka i możliwości innowacyjnych rozwiązań technicznych. Wykwalifikowana Księgowa lub Księgowy zajmuje się prowadzeniem księgowości firmy Klienta. Klient sam wybiera osobę lub biuro rachunkowe do współpracy. Usługą zainteresowani są nie tylko przedsiębiorcy z Olecka, ale i z całego kraju. Wynika to z tego, że Księgowi inFaktu są specjalistami w swoich dziedzinach. Cały czas się dokształcają i są nie tylko na bieżąco ze zmianami w prawie, ale i starają się je wyprzedzać. Dzięki temu mają czas na reakcję i zaplanowanie działań optymalizacyjnych. Księgowe zajmują się m.in. sporządzaniem sprawozdań finansowych, księgowaniem faktur kosztowych i informowaniem Klienta o wydatkach, których nie można rozliczyć w działalności, rozliczaniem pracowników i zleceniobiorców. Księgowi są wysoko oceniani przez Klientów, a potwierdzenie tego są opinie znajdujące się na profilach.

Nowoczesną stroną usługi jest aplikacja inFakt, czyli program do księgowości i fakturowania. inFakt udostępnia aplikację do pobrania na urządzenie mobilne, dlatego większość spraw można załatwić szybko i wygodnie za pośrednictwem swojego telefonu. inFakt oferuje profesjonalną współpracę i partnerskie relacje z Klientami. W związku z tym, że Księgowi inFaktu zdobywali i zdobywają doświadczenie w obsłudze firm z różnych branż, są kompetentni, aby prowadzić księgowość praktycznie każdego rodzaju jednostki gospodarczej.

Zamknij