inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Nowym Mieście Lubawskim i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Nowym Mieście Lubawskim.

Znajdź księgowego w Nowym Mieście Lubawskim blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Nie, nigdy nie poczułem tego, że jestem znudzony tym wszystkim. Znalazłem to, co lubię, a to ważne
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy Pana klienci są z miasta, w którym Pan mieszka, czyli z Olsztyna, czy z całej Polski?

Nie, z całej Polski. Kontaktuję się z nimi telefonicznie lub mejlowo, i klienci sobie to chwalą. Mam klientów z Olsztyna, oczywiście, ale myślę, że to będzie około 20 procent wszystkich moich klientów. Pozostali są z całej Polski i tutaj nie ma żadnej bariery. Przy dzisiejszym dostępnie do usług księgowego nie ma to znaczenia, a nawet wręcz przeciwnie, myślę, że to wiele ułatwia. Wożenie dokumentów do biura rachunkowego jest uciążliwe, i dla klienta i dla księgowego.

Czyli księgowy to bardzo dynamiczny zawód?

Tak, i bardzo odpowiedzialny wbrew pozorom. Inna sprawa, że księgowi trochę są traktowani jak piąte koło u wozu – finansowego pożytku z nas nie ma, a księgowy to ten, który wiecznie coś chce, cały czas ma jakiś problem, o coś pyta i tak dalej. No niestety, z pracy księgowych pieniędzy nie będzie, ale za to uchronimy naszego klienta przed karami czy odpowiednio mu doradzimy. Znowu napsocę na tych księgowych, ale z zasady księgowy nie może doradzać.

Księgowy tak naprawdę może tylko na podstawie otrzymanych dokumentów dokonywać księgowań. Doradztwem zajmują się tylko i wyłącznie doradcy podatkowi, radcy prawni albo adwokaci. To może wiązać się to z karą, choć na co dzień, gdy ktoś przychodzi do biura księgowego i pyta co zrobić – księgowy mu mówi, to jest normalna sprawa.

Chyba też od księgowego oczekujemy doradztwa podatkowego bo nie wiemy, że to nie jest ta osoba, do której powinniśmy się zwracać.

To też jest taka kultura jeśli chodzi o korzystanie z usług zawodów zaufania publicznego – mówię nie tylko o doradcach podatkowych ale i adwokatach, czy też radcach prawnych. Niechętnie korzystamy z ich usług, wolimy spytać księgowego. Myślę, że przyjdzie taki czas, choć na razie w Polsce jest jak jest. Jeśli będą zarobki wyższe to pewnie będziemy chętniej korzystać z innych usług. Ten aspekt finansowy może tu być przyczyną.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Nowe Miasto Lubawskie – solidne księgowe dla firmy

inFakt Księgowi jest usługą zaprojektowaną dla firm o różnych charakterach działalności i dowolnej wielkości. Szerokie spektrum specjalizacji Księgowych inFaktu pozwala każdemu Klientowi zaoferować obsługę księgową dopasowaną do jego potrzeb, możliwości i preferencji. Warto wiedzieć, że wśród Księgowych inFaktu znajdują się biura rachunkowe i osoby obsługujące Klientów online, we własnym biurze w danym mieście (np. w Nowym Mieście Lubawskim) lub dojeżdżające do siedzib Klientów. Księgowi zajmują się m.in. informowaniem o możliwych formach opodatkowania, księgowaniem kosztów, wystawianiem faktur sprzedaży, obsługą kadrowo-płacową, kontaktami i reprezentowaniem Klienta przed US i ZUS. Zakres współpracy jest ustalany w porozumieniu z Klientem, co oznacza, że Klient nie płaci za usługi, z których nie korzysta.

Osobista Księgowa jest w stałym kontakcie z Klientem poprzez telefon, czat lub e-mail. Terminowo i solidnie zajmuje się obsługą księgową, sporządzaniem wniosków, sprawozdań, deklaracji i innych pism oraz wyczerpująco odpowiada na pytania Klienta. Usługa obejmuje także dostęp do programu do faktur i księgowości. Aplikacja zawiera zarówno standardowe funkcje (np. możliwość wystawiania faktur), jak i te przygotowane z myślą o Klientach inFaktu – np. opcja ubiegania się o finansowanie.

Zamknij