inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Myszyńcu i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Myszyńcu.

Znajdź księgowego w Myszyńcu blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Edyta Żurawska - księgowa z Warszawy
Jako księgowa staram się wprowadzić moich klientów w najważniejsze zagadnienia księgowe.
Edyta Żurawska , księgowa z Warszawy

Zacznijmy od początku – od jak dawna jest Pani księgową?

W styczniu 2020 minie 10 lat od kiedy zostałam księgową.

Czy to dużo czy mało? Jak Pani to widzi po 10 latach w zawodzie?

W mojej ocenie to dużo, i to jest taki moment, w którym księgowy ma tyle wiedzy ile powinien mieć. Nie mogę powiedzieć, że wszystko wiem, ponieważ w podatkach nigdy nie ma takiej możliwości. Ciągle coś się zmienia, a ilość wiedzy, którą trzeba przyswoić jest bardzo obszerna, natomiast po 10 latach w zawodzie księgowej stwierdzam, iż wiem już bardzo dużo. Pierwsze 5 lat w zawodzie uczy najwięcej. Teraz już żadna sytuacja, żadne pytanie podczas spotkania z klientem mnie nie zaskakuje.

A czy to jest też taki moment, w którym pojawia się refleksja nad tym, czy dobrze Pani wybrała zawód dla siebie przed laty?

To jest bardzo dobry zawód dla mnie. Trafiłam na zawód, który jest bardzo trudny i wymaga ciągłego dokształcania. Niestety jest tak, że często nie da się jednoznacznie odpowiedzieć klientowi od razu na pytanie, które zadaje. Nie da się, ponieważ przepisy często są niedopracowane lub Minister wydaje interpretacje, które zmieniają pogląd na dany przepis, więc pojawiają się komplikacje.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Myszyniec – tutaj znajdziesz skrupulatną księgową

inFakt poprzez swoją usługę inFakt Księgowi udziela wsparcia osobom planującym założyć własną działalność oraz czynnym przedsiębiorcom. Tym pierwszym oferuje pomoc w założeniu firmy. Jak to wygląda? Księgowa uzgadnia z Klientem potrzeby firmy, przygotowuje dokumentację i załatwia w imieniu Klienta formalności w urzędach. Rola Klienta sprowadzona jest do minimum – najczęściej ogranicza się tylko do podpisania dostarczonych kurierem dokumentów. Jeżeli Klient jest zadowolony z działań Księgowej może powierzyć jej obsługę firmy albo użyć wyszukiwarki i znaleźć księgowość spełniającą oczekiwania.

Wyszukiwarka pozwala określić lokalizację (np. Księgowa Myszyniec) i inne kryteria, które dopasują wyniki wyszukiwania do potrzeb Klienta. Krótkie opisy kompetencji i prawdziwe opinie uproszczą wybranie Księgowego do współpracy. Cena usługi księgowej zawiera dostęp – poprzez aplikację inFakt – do programu do faktur i programu do księgowości. Aplikacja umożliwia szybkie wystawianie faktur, przesyłanie dokumentów do US, ubieganie się o finansowanie, konsultowanie się z osobistą Księgową itp. Aplikacja inFakt dostępna jest też w wersji mobilnej na systemy Android i iOS.

Zamknij