inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Mrągowie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Mrągowie.

Znajdź księgowego w Mrągowie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Klient wykonując usługę u kontrahenta od razu może wystawić mu fakturę w swoim telefonie i mu ją wysłać. To też jest super rzecz!
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie. Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego. Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień.

Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

Czy w takim razie dobrze jest znać branżę swojego klienta? Czy znajomość branży klienta ułatwia Panu współpracę z nim? Czy może to nie ma aż takiego znaczenia?

Ma znaczenie. Jeżeli ktoś się specjalizuje, na przykład w branży prawnej, wie więcej o specyfice tego zawodu, jak co „można ugryźć”. Jeżeli ktoś specjalizuje się w produkcji, czyli obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne to też pewnie jest mu łatwiej.

Niektórzy księgowi mają swoje specjalizacje – znam księgowego, który pracuje tylko z radcami prawnymi i nie obsługuje żadnej innej gałęzi. Tak sobie wybrał, tak się zresztą reklamuje, ma sporo klientów i współpracuje tylko z radcami. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo pomyślałem, że to może rodzić konkurencję pomiędzy jego klientami, ale okazuje się, że to im nie przeszkadza. Mój znajomy jest zadowolony bo specyfika, w której pracuje jest jedna i cały czas się w tym dokształca.

A w temacie sprawnej współpracy z klientem. Korzysta Pan z aplikacji inFaktu – jak Pan ocenia jej pomoc w pracy?

Przede wszystkim klienci ją chwalą i mówią po prostu, że to super sprawa. Tak jak powiedziałem, nie muszą jechać do mnie przez całe miasto bo trzeba zawieźć dokumenty do księgowego, czyli wszystko nazbierać i tak dalej… Na przykład: klient jedzie do sklepu, kupuje coś na firmę, wsiada do samochodu, stoi na światłach – a nie, telefonu nie wolno używać w samochodzie! A więc stoi pod sklepem, wyjmuje telefon i robi zdjęcie – i ta faktura już jest u mnie. Ja widzę ją od razu a już za dwa dni klient ma ją zaksięgowaną, czyli widzi na bieżąco jak się kształtują jego podatki.

Zobacz profil księgowego Piotra Juszczyka

Księgowy Mrągowo – tutaj wyszukasz skuteczną księgową

Celem usługi inFakt Księgowi jest profesjonalna księgowość i rzetelne wykonywanie powierzonych działań. Usługa jest elastyczna i dostosowana do potrzeb firmy i oczekiwań Klienta. Księgowi i Księgowe inFaktu skrupulatnie wykonują swoją pracę, są terminowi i zaangażowani. Niektórzy Księgowi specjalizują się w rozliczaniu firm z konkretnych branż (np. budowlanej, IT itd.), lecz wszyscy posiadają szeroką wiedzę ogólną. O kompetencjach Księgowych, doświadczeniu, ukończonych uczelniach, zdobytych certyfikatach i przebytych kursach można przeczytać na ich profilach.

inFakt zdaje sobie sprawę, że firma to żywy organizm, któremu zmieniają się cele i potrzeby, dlatego każdy Klient ma możliwość zmiany swojego osobistego Księgowego na innego, lepiej dopasowanego. Zmiana ma płynny charakter, może zajść w dowolnym momencie trwania umowy, a Klient nie musi podawać przyczyny. Usługę inFakt Księgowi chętnie wybierają przedsiębiorcy z Mrągowa, województwa warmińsko-mazurskiego, ale i z całej Polski. Klienci doceniają fakt, że oprócz Księgowych pracujących stacjonarnie w biurach rachunkowych, inFakt proponuje im wybór zdalnej Księgowej. Współpraca prowadzona jest poprzez telefon czy online. inFakt Księgowi obejmuje również dostęp do programu do fakturowania i księgowości. Narzędzie zawarte w aplikacji inFakt można pobrać na smartphone i tablet i różne księgowe sprawy załatwiać w tzw. międzyczasie – np. jadąc pociągiem do kontrahenta, jedząc obiad w restauracji czy czekając w kolejce w supermarkecie.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij