inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Mrągowie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Mrągowie.

Znajdź księgowego w Mrągowie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Klient wykonując usługę u kontrahenta od razu może wystawić mu fakturę w swoim telefonie i mu ją wysłać. To też jest super rzecz!
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie. Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego. Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień.

Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

Czy w takim razie dobrze jest znać branżę swojego klienta? Czy znajomość branży klienta ułatwia Panu współpracę z nim? Czy może to nie ma aż takiego znaczenia?

Ma znaczenie. Jeżeli ktoś się specjalizuje, na przykład w branży prawnej, wie więcej o specyfice tego zawodu, jak co „można ugryźć”. Jeżeli ktoś specjalizuje się w produkcji, czyli obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne to też pewnie jest mu łatwiej.

Niektórzy księgowi mają swoje specjalizacje – znam księgowego, który pracuje tylko z radcami prawnymi i nie obsługuje żadnej innej gałęzi. Tak sobie wybrał, tak się zresztą reklamuje, ma sporo klientów i współpracuje tylko z radcami. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo pomyślałem, że to może rodzić konkurencję pomiędzy jego klientami, ale okazuje się, że to im nie przeszkadza. Mój znajomy jest zadowolony bo specyfika, w której pracuje jest jedna i cały czas się w tym dokształca.

A w temacie sprawnej współpracy z klientem. Korzysta Pan z aplikacji inFaktu – jak Pan ocenia jej pomoc w pracy?

Przede wszystkim klienci ją chwalą i mówią po prostu, że to super sprawa. Tak jak powiedziałem, nie muszą jechać do mnie przez całe miasto bo trzeba zawieźć dokumenty do księgowego, czyli wszystko nazbierać i tak dalej… Na przykład: klient jedzie do sklepu, kupuje coś na firmę, wsiada do samochodu, stoi na światłach – a nie, telefonu nie wolno używać w samochodzie! A więc stoi pod sklepem, wyjmuje telefon i robi zdjęcie – i ta faktura już jest u mnie. Ja widzę ją od razu a już za dwa dni klient ma ją zaksięgowaną, czyli widzi na bieżąco jak się kształtują jego podatki.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Mrągowo – tutaj wyszukasz skuteczną księgową

Celem usługi inFakt Księgowi jest profesjonalna księgowość i rzetelne wykonywanie powierzonych działań. Usługa jest elastyczna i dostosowana do potrzeb firmy i oczekiwań Klienta. Księgowi i Księgowe inFaktu skrupulatnie wykonują swoją pracę, są terminowi i zaangażowani. Niektórzy Księgowi specjalizują się w rozliczaniu firm z konkretnych branż (np. budowlanej, IT itd.), lecz wszyscy posiadają szeroką wiedzę ogólną. O kompetencjach Księgowych, doświadczeniu, ukończonych uczelniach, zdobytych certyfikatach i przebytych kursach można przeczytać na ich profilach.

inFakt zdaje sobie sprawę, że firma to żywy organizm, któremu zmieniają się cele i potrzeby, dlatego każdy Klient ma możliwość zmiany swojego osobistego Księgowego na innego, lepiej dopasowanego. Zmiana ma płynny charakter, może zajść w dowolnym momencie trwania umowy, a Klient nie musi podawać przyczyny. Usługę inFakt Księgowi chętnie wybierają przedsiębiorcy z Mrągowa, województwa warmińsko-mazurskiego, ale i z całej Polski. Klienci doceniają fakt, że oprócz Księgowych pracujących stacjonarnie w biurach rachunkowych, inFakt proponuje im wybór zdalnej Księgowej. Współpraca prowadzona jest poprzez telefon czy online. inFakt Księgowi obejmuje również dostęp do programu do fakturowania i księgowości. Narzędzie zawarte w aplikacji inFakt można pobrać na smartphone i tablet i różne księgowe sprawy załatwiać w tzw. międzyczasie – np. jadąc pociągiem do kontrahenta, jedząc obiad w restauracji czy czekając w kolejce w supermarkecie.

Zamknij