inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Młynary i okolice (3)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Młynarach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Młynarach.

Znajdź księgowego w Młynarach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Z moimi klientami mamy ułożone wzajemne zaufanie, o czym świadczą często sytuacje, które spotkają mnie w kontaktach z nimi
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie. Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego. Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień.

Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

A czy jest taka strefa nieświadomości? Czy są takie kwestie, o które nie pytamy naszego księgowego a jednak powinniśmy?

Hm… Tak naprawdę, dobry księgowy powinien przedstawić klientowi co należy zrobić i przede wszystkim poinformuje go o wszystkim. Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym. Nawet jeżeli rozmawiamy osobiście, w biurze, to warto też później wysłać mejla z najważniejszymi informacjami, czyli wyjaśnić czego my od niego oczekujemy i jakie są zobowiązania księgowego.

Czy w takim razie dobrze jest znać branżę swojego klienta? Czy znajomość branży klienta ułatwia Panu współpracę z nim? Czy może to nie ma aż takiego znaczenia?

Ma znaczenie. Jeżeli ktoś się specjalizuje, na przykład w branży prawnej, wie więcej o specyfice tego zawodu, jak co „można ugryźć”. Jeżeli ktoś specjalizuje się w produkcji, czyli obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne to też pewnie jest mu łatwiej. Niektórzy księgowi mają swoje specjalizacje – znam księgowego, który pracuje tylko z radcami prawnymi i nie obsługuje żadnej innej gałęzi. Tak sobie wybrał, tak się zresztą reklamuje, ma sporo klientów i współpracuje tylko z radcami. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo pomyślałem, że to może rodzić konkurencję pomiędzy jego klientami, ale okazuje się, że to im nie przeszkadza. Mój znajomy jest zadowolony bo specyfika, w której pracuje jest jedna i cały czas się w tym dokształca.

Zobacz profil księgowego Piotra Juszczyka

Księgowy Młynary – znajdź sumienną księgową dla firmy

inFakt Księgowi to połączenie wiedzy i doświadczenia specjalistów z dziedziny księgowości i podatków oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Klienci usługi mają możliwość wybrania Księgowej lub biura rachunkowego do prowadzenia księgowości swojej firmy. Do tego celu została zaprojektowana specjalna wyszukiwarka. Narzędzie umożliwia określenie kryteriów i warunków (np. Księgowa z Młynar), które powinna spełniać idealnie dobrana księgowość. Realnie zaoszczędza to czas przedsiębiorcy, który nie musi przeglądać ofert księgowych zupełnie niepasujących do jego potrzeb. Na profilach Księgowych można znaleźć opinie i krótkie opisy ich kompetencji, ułatwiające wybranie podmiotu do prowadzenia księgowości. Osobista Księgowa bierze na siebie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości i obsługą dokumentacji firmy.

Nowoczesną stroną usługi inFaktu Księgowi jest dostęp do programu do księgowości i faktur online. Aplikację można pobrać na swoje urządzenie mobilne. Narzędzie pozwala nie tylko wystawiać faktury, opłacać podatki i składki, ale i kontrolować działania księgowości. Od teraz zarządzanie finansami firmy od strony dokumentów księgowych, jak i prowadzonych rachunków i rozliczeń jest szybkie i wygodne. Aplikacja umożliwia m.in. dodawania zdjęć faktur i automatyczne zaczytywanie danych, aby w razie potrzeby móc szybko je wykorzystać. Narzędzie zostało zaprojektowane, aby oszczędzić czas i pieniądze Klientów oraz ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem własnego biznesu.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij