inFakt ksiegowi
Medium avatar

Lidia Kwakowicz

Jest doświadczonym finansistą łączącym wieloletnią praktykę w służbach finansowych przedsiębiorstw (jako CFO, główny księgowy) z pasją do konsultingu. Specjalizuje się w dziedzinie rachunkowości finansowej i zarządczej, biznes-planowaniu, rozwoju nowych projektów, a w szczególności w wycenach firm, start-up'ów i WNiP.

Dorobek i osiągnięcia zawodowe to m.in.:

1. Ponad 150 biznesplanów, wycen firm, studiów wykonalności oraz teaserów inwestycyjnych dla celów pozyskiwania kapitału oraz procesów połączenia i podziału podmiotów gospodarczych, należących m.in. do następujących branż: produkcja przemysłowa, motoryzacja, FMCG, turystyka ,kultura, media, rozrywka, IT, nowoczesne technologie, R&D, transport.

2. Kilkaset analiz finansowo-ekonomicznych oraz procedur due diligence.

3. Liczne sukcesy w pozyskiwaniu finansowania dla biznesu.

4. Biegłość w zakresie rachunkowości rożnych jednostek gospodarczych, połączona z długoletnim doświadczeniem w kontroli wewnętrznej.

5. Udział w Licznych warsztatach, szkoleniach oraz zajęcia akademickie .Szkolenia w firmach szkoleniowo-doradczych: EUROFINANCE TRAINING Sp. z o.o., GDF Sp. z o.o., PLESTAT Sp. z o.o., WYVERN Sp. z o.o., RESPUBLIC Sp. z o.o. oraz wyższych uczelni: WSUiB w Warszawie, WSEI w Warszawie, Politechniki Warszawskiej.

Prowadzę księgowość klientów z całej Polski online i telefonicznie.
Zamknij